Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaHoroskopai

Dienos horoskopas

09/01/2014

Taip pat skaitykite

Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas

Avinas
Tikėtinas pokalbis, iš kurio paaiškės, kokia kryptimi turite pasukti gyvenimo vairą, kur ir kada vykti, kuo pasirūpinti. Visiškai įmanoma, kad finansinė arba kitokia parama ateis lengviau nei galite įsivaizduoti esamoje komplikuotoje situacijoje.

Tauras
Jums nestigs pasitikėjimo savimi, o ir aplinkiniams atrodys, kad protingai mąstote, tinkamai planuojate reikalus. Svarbu, kad nauja dalykinė iniciatyva tuoj pat neišblėstų, juolab kad iš šio grūdelio gali išaugti didelis medis.

Dvyniai
Šiandien pajusite, koks svarbus jums yra populiarumas, kolektyvo nuomonė ir socialinė padėtis. Pasijusite stipresni, svarbesni. Šauniai praleisite vakarą, jei dalyvausite viešame renginyje, susitiksite su draugų kompanija.

Vėžys
Šiandien geriausia niekur aktyviai nesikišti ir tiesiog būti stebėtojais. Tai nereiškia, kad galite tūnoti pasislėpę ir nedirbti. Darbo padaugės, spaus terminai, tad kažin ar pavyks save tausoti. Vis dėlto vakaras gali būti maloniai atpalaiduojantis.

Liūtas
Šiandien būsite nusiteikę daug laiko skirti draugams, sportui, meilės romantikai ar savo pomėgiams. Regis, visur suspėsite, nes būsite labai aktyvūs ir darbštūs. Tikėtina sėkmė darbe ar nelauktas, staigus įsidarbinimas.

Mergelė
Galimos naujienos, jei esate suinteresuoti kokiais nors būdais papildyti išsekusį pajamų šaltinį. Regis, kils ūpas bėgioti po prekybos centrus, pirkti techniką, buities prekes, rinkti dovanas. Šia prasme būsite išradingi ir originalūs.

Svarstyklės
Tikėtina, kad kažkur važiuosite, rūpinsitės komercijos, transporto, ryšių reikalais. Galite sulaukti svečio iš giminių. Tai jūsų nenuvils, bus įdomu išgirsti kitokias mintis, padiskutuoti. Gera diena ir sportui, teatrui.

Skorpionas
Pasistenkite sutvarkyti tuos su namais susijusius reikalus, kurie susikaupė per ilgą laiką. Pasitelkite į pagalbą artimuosius. Gali kilti pagrįstas noras peržiūrėti šeimos biudžetą. Vakarą praleiskite su šeima taip, kad visiems būtų jauku ir smagu.

Šaulys
Energija iš jūsų trykšte trykš. Regis, visos mintys suksis apie karjerą arba asmenį, kuriam puoselėjate aistringus jausmus. Tikriausiai pavyks sublizgėti sporte, žaidime, viešame pasirodyme arba bus proga pasidžiaugti vaikų laimėjimais.

Ožiaragis
Palankus metas kibti į veiklą. Yra vilties, kad jūsų kišenė pradės pilnėti. Pajusite poreikį daug ką keisti savyje ir savo aplinkoje. Galbūt pradėsite sportuoti, atliksite neeilines grožio, higienines, sveikatos profilaktikos procedūras.

Vandenis
Gana emocionali diena. Jei esate kūrybingi ir aktyvūs, sugebėsite rasti išeitį iš bet kokios situacijos, rasti pagalbininkų. Regis, jums puikiai seksis rungtis su konkurentais - tiek versle, tiek sporte, tiek meilėje.

Žuvys
Pats metas atsikratyti žalingo įpročio, apsikuopti savo aplinkoje. Galite neįprastai pasielgti ir atkreipti į save publikos ar dominančio asmens dėmesį. Galbūt tai palengvins jūsų piniginę. Vis dėlto gausite daugiau nei prarasite.

Vytautus.com