Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaHoroskopai

Dienos horoskopas

30/05/2013

Taip pat skaitykite

Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas


Avinas
Prieštaringas metas: norėsis tik ramybės ir poilsio, bet aplinkybės klostysis priešingai. Vis dėlto pirmąją dienos pusę būsite energingesni, tad pasistenkite iki pietų sutvarkyti svarbesnius reikalus.

Tauras
Pirmąją dienos pusę geriau atsiriboti nuo nereikalingo bendravimo, nesiimti varginančių darbų. Popiet pasijusite kupini pasitikėjimo savimi ir ryžto viską perdaryti. Bet saiko, sveiko proto gali pristigti, tad nemenka tikimybė, kad nukrypsite ne ten, kur reikia.

Dvyniai
Galite nesusivaldyti. Nederėtų šiandien tvarkyti piniginių, turto reikalų – galite viską sugadinti. Taps aišku, ar nepervertinote savo galimybių – likimas gali atimti tai, kas jums nepriklauso.

Vėžys
Venkite tuščių kalbų, didelių pažadų, niekur neskubėkite, ypač jei vairuosite automobilį. Jokių ginčų su sutuoktiniu.

Liūtas
Darbe jausitės nesaugiai. Gali tekti atsakyti už klaidas, padarytas kolegų ar jūsų vadovo. Geriausia likti namie ir atsiriboti nuo reikalų, blogų, liūdnų minčių, nerimo ir įtarinėjimų. Būkite atidesni tėvams.

Mergelė
Spaudžiami kolektyvo, draugų, sutuoktinio ar artimųjų galite būti priversti leistis į pavojingą avantiūrą. Nepasiteisinimas bus ir vaikų laimė, mylimo žmogaus užgaidos – šiandien negalima niekuo rizikuoti. Nesistenkite visiems įtikti, nors kompromisai ir bus svarbūs.

Svarstyklės
Sunki diena; saugokite sveikatą ir darbo vietą. Gali atsiskleisti slapti jūsų veiklos trūkumai, kolegos ar draugo, mylimo žmogaus, vaikų nesąžiningumas.

Skorpionas
Pakaks išminties suvokti, kur buvote neteisūs. Pasistenkite atitaisyti padarytą žalą, atsiprašyti tų, kuriuos įskaudinote, nuskriaudėte.

Šaulys
Kritinis metas: bus sunku neprarasti savitvardos, suvaldyti įniršį. Pasistenkite nieko neprovokuoti konfliktui.

Ožiaragis
Nereikėtų daug norėti, tikėtis ko nors nepaprasta. Net jei pajusite sėkmę šalia, nemanykite, kad sučiupote – ji nepastebimai išsprūs iš rankų. Būtinas apdairumas tvarkant piniginius reikalus. Saugokite savo reputaciją.

Vandenis
Netiktų prašyti vadovybės padidinti uždarbį, dėl ko nors skųstis, mėginti įtikinti savo projekto reikalingumu. Užduotis stenkitės atlikti kuo geriau – pakaks pavyduolių, norinčių pasinaudoti jūsų klaida.

Žuvys
Bendraudami ieškokite sąlyčio taškų, nors aplink jus pakaks nepasitenkinimo, noro konfliktuoti. Tinkamas laikas nutraukti draugystę, kenkiančią santykiams šeimoje, jūsų doram vardui. Saugokite sveikatą.

 
Parengta pagal http://www.horoskopai.lt