Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaHoroskopai

Dienos horoskopas

31/05/2013

Taip pat skaitykite

Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas

Avinas
Šiandien nelengva bus viską suspėti ir suderinti. Nenumatytos finansinės problemos, sveikatos sutrikimai kaišios pagalius į jūsų veiklos ratus bei planus. Reikėtų labiau saugoti savas ir svetimas paslaptis, nesivelti į reikalus su aferistais.

Tauras
Rytas bus neveiklus, jaukiantis planus, o popietė dar labiau klaidinanti ir sėjanti nerimą. Nuotaiką gali sugadinti kažkokie gandai, dezinformacija ar slepiamų dalykų paviešinimas. Gali susvyruoti jūsų autoritetas.

Dvyniai
Visaip stengsitės kontroliuoti situaciją ir aplinkinius. Galimas nemalonus pokalbis su viršininku ar kitu jums svarbiu asmeniu. Nebūkite savanaudiški ir kategoriški.

Vėžys
Šiandien jausitės turį teisę kitus mokyti, kaip dera gyventi, mąstyti. Ir nelabai suvoksite, ko partneriai ar kiti žmonės iš jūsų nori ir kuo yra nepatenkinti. Su nerimu lauksite egzamino, finansinės veiklos ataskaitos ar kitokio vertinimo rezultato.

Liūtas
Diena bus malonesnė, jei nesiveršite į viešumą, neteiksite interviu ir apsiribosite kontaktais su artimiausiais žmonėmis. Galbūt jus pasieks atgarsiai apie moralinę ir kitokią atsakomybę. Pasistenkite grąžinti seną skolą. Saugokite reputaciją.

Mergelė
Gali kilti problemų dėl seniau padarytų klaidų. Kad ir kokios būtų bėdos, patys jų neišspręsite, teks kreiptis į kitus pagalbos. Užsispyrimas, konservatyvumas nieko gero neduos. Kontroliuokite bei prižiūrėkite vaikus.

Svarstyklės
Gali vykti jūsų kompetencijos ir galimybių patikrinimas darbe. Būkite pasirengę finansinei ataskaitai - kur ir kodėl netinkamai iššvaistėte pinigus. Įmanomi reikalai su antstoliais. Problemų gali sukelti vaikai, mylimas žmogus.

Skorpionas
Aktyviai bendrausite, bet atsiras oponuojančių pašnekovų. Reikės įrodinėti, kad esate teisūs. Nedraugiškas pokalbis gali užgauti jūsų savimeilę ir lemti nusigręžimą nuo dominusio asmens. Nekokia diena darbo paieškoms.

Šaulys
Tai bus gilesnių apmąstymų diena, ir ji nenuvils, jei nereikės daryti toli siekiančių sprendimų, finansiškai įsipareigoti. Tačiau gali būti, kad teks dalyvauti sunkiame darbo konkurse, kažką taisyti, užglaistyti broką, padengti nuostolius.

Ožiaragis
Sudarydami kontraktus bei sutartis būkite itin atsargūs, gal net pasitarkite su juristais, kad vėliau netektų gailėtis dėl neapdairumo. Gausite informacijos, susijusios su verslo ar finansų situacija. Kažkuo gali nuvilti draugas, vaikai.

Vandenis
Sumaišties, dėmesio, šurmulio bei kalbų bus daugiau nei jums norisi. Tai vargins, vers prisitaikyti. Nauji sumanymai gali susidurti su kliūtimis. Senus darbus kad ir nelengvai stumsite pirmyn, nes nebus kur dingti. Nekurstykite intrigų, ambicijų.

Žuvys
Tai bus įtempta diena. Slėgs konkurencija, biurokratiniai, juridiniai nesklandumai. Ir nors turite šansų gerai pasirodyti bei pasitelkę bendraminčius įveikti priešininkus, bet tai jums gali kainuoti daugiau nei įsivaizdavote.

Parengta pagal http://www.horoskopai.lt