Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaPikantiškos naujienos

Dvigubas džiaugsmas Jennifer Love Hewitt - ji tapo mama ir žmona

27/11/2013

Taip pat skaitykite

Medžiuose pakibusią parašiutininkę iš Rusijos teko gelbėti ugniagesiams Deneuve ir Almodovaras atsiims Europos kino apdovanojimus Potvynio nusiaubtame Indijos mieste rastas seifas su 19 mln. rupijų Čekijos vaistinėse pradėta teisėtai prekiauti marihuana

Los Andželas, Kalifornija, lapkričio 27 d. (WENN-BNS). Aktorė Jennifer Love Hewitt (Dženifer Lav Hiuit) turi dvi dideles priežastis būti dėkingai per ateinančią Amerikos Padėkos dieną - ji tapo mama ir žmona.

34 metų filmo "Žinau, ką padarei aną vasarą" (I Know What You Did Last Summer) žvaigždė ir Brianas Hallisay (Brajenas Halisėjus) antradienį susilaukė pirmosios atžalos, mergaitės, o patvirtindama šias džiugias naujienas aktorės atstovė prasitarė, kad pora jau yra susituokusi.

"Jennifer Love Hewitt ir jos vyras Brianas Hallisay nepaprastai džiaugiasi galėdami paskelbti apie savo dukters gimimą. Autumn James Hallisay (Otumn Džeims Halisėj) gimė lapkričio 26-ąją", - sakė atstovė.

Šaltinis žurnalui "Us Weekly" sakė, kad jaunavedžiai neseniai sumainė žiedus per privačią ceremoniją.

J.L.Hewitt ir B.Hallisay susitikinėti pradėjo 2012 metais, kai vėl susitiko dabar jau nebekuriamo televizijos serialo "Klientų sąrašas" (The Client List) filmavimo aikštelėje. Anksčiau jie drauge vaidino neilgai kurtame NBC seriale "Love Bites".

Birželį aktorė paskelbė, kad laukiasi, o kitą dieną pranešė, kad yra susižadėjusi su B.Hallisay.

 

BNS informacija

Nuotrauka: http://en.wikipedia.org