Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaKitos sporto šakos

Evaldas Šiškevičius klasikinėse dviratininkų lenktynėse Prancūzijoje finišavo 51-as

14/10/2013

Taip pat skaitykite

Marius Bernatonis klasikinėse dviratininkų lenktynėse Belgijoje finišavo 32-as Jonas Gelžinis dalyvaus atrankoje dėl "Porsche Motorsport" stipendijos Pasaulio jaunių ir jaunimo baidarių ir kanojų irklavimo čempionate du Lietuvos sportininkai varžėsi finale Geriausi Baltijos šalių akademijų tenisininkai kovos dėl SEB banko taurės turnyre "Future Tennis Cup 2013"

Turas, spalio 14 d. (BNS). 107-ą kartą Prancūzijoje vykusiose klasikinėse dviratininkų lenktynėse Paryžius-Turas 51-as finiše buvo "Sojasun" komandai atstovaujantis Evaldas Šiškevičius.

Gediminas Bagdonas ("AG2R La Mondiale") liko 120-as, o Ignatas Konovalovas ("MTN-Qhubeka") tenkinosi 122-a pozicija.

Pirmasis lietuvis 235 km distancijoje finišavo kartu su lenktynių nugalėtoju vokiečiu Johnu Degenkolbu, finiše aplenkusiu prizininkais tapusius daną Michaelą Morkovą ir prancūzą Arnaud'ą Demare'ą.

Kiti du Lietuvos dviratininkai lenktynių lyderiams pralaimėjo 3 minutes bei 16 sekundžių