Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDienos naujienos

Filipinuose siaučiant taifūnui "Utor" dingo 23 žmonės

12/08/2013

Taip pat skaitykite

Baltijos jūros lygis pamažu kyla, bet lietuviai žymių pokyčių nepajus - mokslininkė Irake siautėja "karas su mečetėmis" Europos plaukimo čempionato pasiekimai: du aukso ir vienas sidabro medalis, rinktinė - 7-oje vietoje Dienos horoskopas

Manila, rugpjūčio 12 d. (AFP-BNS). Filipinuose pirmadienį buvo pasigesta 23 žmonių, kai taifūnas "Utor", tapęs smarkiausia šiemet šaliai smogusia audra, atnešė smarkias liūtis į atokius kalnų kaimus ir tankiai apgyventą sostinę.

Visi dingusieji yra žvejai, išplaukę į jūrą prie pagrindinės Lusono salos rytinių krantų, prie kurių "Utor" priartėjo savaitgalį, nurodė nacionalinės reagavimo į stichines nelaimes agentūros vadovas.

Filipinus kasmet nusiaubia vidutiniškai 20 taifūnų arba smarkių audrų, o daugelis jų pareikalauja žmonių gyvybių.

Meteorologijos biuras paskelbė, kad "Utor", kurio vėjų gūsių greitis siekė 200 kilometrų per valandą, yra kol kas smarkiausia audra, šiais metais smogusi Filipinams.

Sausumą taifūnas pasiekė pirmadienį apie 3 val. vietos (sekmadienį 22 val. Lietuvos) laiku Lusono kalnuotoje šiaurinėje dalyje.

8 val. 30 min. (3 val. 30 min.) audra slinko per šiaurinę Nueva Viskajos provinciją. Prognozuojama, kad taifūnas visą pirmadienį siautės Filipinų šiaurėje, o vėliau nuslinks į Pietų Kinijos jūrą.

Maniloje, esančioje už maždaug 250 kilometrų į pietus, praeitą naktį smarkiai lijo, tačiau didelių potvynių nekilo.

Numatoma, kad liūtys tęsis, todėl sostinėje daugelis mokyklų pirmadienį buvo uždarytos.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS

Filipinai Taifūnas "Utor"