Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaAzija

Fukušimos atominėje jėgainėje iš rezervuaro nutekėjo 300 tonų radioaktyvaus vandens

20/08/2013

Taip pat skaitykite

Nuversto Egipto prezidento Mursi šalininkai ruošiasi jų protestų stovyklų apsiausčiai Kaire Kinija švelnina "vieno vaiko" politiką Bangladeše atliekami valymo darbai po žmonių aukų pareikalavusio ciklono Sirija neigia, kad buvo atakuotas Assado automašinų kortežas

Tokijas, rugpjūčio 20 d. (AP-BNS). Avarijos ištiktą Japonijos atominę jėgainę valdanti bendrovė antradienį pranešė, kad iš vieno rezervuaro į aplinką nutekėjo apie 300 tonų labai radioaktyvaus vandens.

Bendrovė "Tokyo Electric Power Co." (TEPCO) nurodė, kad užterštas vanduo išsiliejo iš plieninio rezervuaro, kurių Fukušimos 1-ojoje atominėje elektrinėje yra keli šimtai. Šio incidento priežastis dar nežinoma, bet įtariama, kad vanduo nutekėjo per sugedusią sklendę į griovį, juosiantį rezervuarą.

TEPCO atstovas Masayuki Ono (Masajukis Onas) sakė, kad nutekėję teršalai prasiskverbė į gruntą ir kad jų nesulaikė smėlio maišai, kuriais buvo aprauta betoninė sienelė aplink rezervuarą. Ant žemės tebetelkšantį ir nesandariame rezervuare likusį vandenį darbininkai pumpuoja į kitas talpyklas.

Spinduliuotės intensyvumas, matuojant maždaug 50 centimetrų aukštyje virš išsiliejusio vandens balos, siekė apie 100 milisivertų per valandą, o tokia dozė penkis kartus viršija jėgainės darbuotojams leidžiamą metinę normą, pažymėjo M.Ono.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS

Fukušimos atominė jėgainė radioaktyvus vanduo