Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaĮvairenybės

George'as Lucasas ir jo žmona susilaukė dukrelės, kurią pagimdė surogatinė motina

13/08/2013

Taip pat skaitykite

Afrikos filmas gavo retą pakvietimą į Kanų festivalį Mirė 90 metų Jean Stapleton, kuri vaidino Edit Banker populiariame televizijos seriale Gisele Bundchen vėl pirmauja turtingiausiųjų supermanekenių sąraše Popiežius dėl finansinio skandalo atleido du Slovėnijos dvasininkų hierarchus

Los Andželas, rugpjūčio 13 d. ("Reuters"-BNS). Kino sagos "Žvaigždžių karai" (Star Wars) kūrėjas George'as Lucasas (Džordžas Lukasas) vėl tapo tėvu, susilaukęs dukrelės, kurią pagimdė surogatinė motina, jo atstovai pranešė pirmadienį.

69 metų režisierius ir jo naujoji žmona - 44 metų Mellody Hobson (Melodi Hobson) - susilaukė mažosios Everest Hobson Lucas (Everest Hobson Lukas) praeitą penktadienį, rugpjūčio 9 dieną.

Ši mergytė yra pirmasis sutuoktinių biologinis vaikas. G.Lucasas tai pat turi tris įvaikius: 32 metų Amandą, 25 metų Katie (Keiti) ir 20-metį Jettą (Džetą).

"Žvaigždžių karų" ir nuotykių filmų apie Indianą Džonsą kūrėjas Lucasas vedė M.Hobson, kuri yra bendrovės "Ariel Investments" prezidentė, Kalifornijoje šių metų birželį.

G.Lucasui ši santuoka jau antroji: 1969-1983 metais jis buvo sukūręs šeimą su "Oskarą" pelniusia kino redaktore Marcia Lou Griffin (Marsija Lu Grifin).

Milžiniško populiarumo sulaukusios "Žvaigždžių karų" sagos veikėjai, tokie kaip Liukas Skaivolkeris, princesė Lėja ir Dartas Veideris, taip pat kai kurios frazės, kaip antai "Tegul Jėga būna su tavimi", tapo neatsiejama populiariosios kultūros dalimi.

G.Lucasas savo kino studiją "Lucasfilm Ltd." pernai spalį pardavė bendrovei "Walt Disney Co." už 4,05 mlrd. dolerių. Vėliau "Disney" paskelbė planuojanti sukurti tris naujus "Žvaigždžių karų" filmus ir animacinį serialą, kurį ketinama rodyti nuo ateinančių metų.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS

George Lucasas Mellody Hobson surogatinė motina