Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaSėkmės istorijos

Interviu su grupe "Pop Ladies"

04/04/2013

Taip pat skaitykite

Interviu su Vitalijumi Cololo Nėra per didelių svajonių Matas Gailevičius: „Kūną reikia pažinti“ Vienas už visus ir visi už Kauną!

Kovo 16 dieną, Londone vyko naujojo klubo „Studio 338“ atidarymas, į kurį buvo pakviestos ir Lietuvos įžymybės. Klubo atidarymo metu Euro Plius kalbino žaviųjų merginų grupę „Pop Ladies“.  Tai Lietuvos pop scenos projektas, suvienijęs žinomas dainininkes Nataliją Bunkę, Katažiną Nemycko, Oksaną Pikul ir Liepą Mondeikaitę.

Natalija, prieš kiek laiko ir kaip susikūrė grupė Pop Ladies ?

Kiekvieną vasarą Palangoje vyksta festivalis „Tūkstantmečio lenktynės“, ten susirenka visi garsiausi lenktynininkai. Taigi, prieš metus laiko ir mes buvome pakviestos sudalyvauti šiame nuostabiame renginyje kaip grupė „Pop Ladies“ kurią sudaro Katažina, Liepa, Oksana ir aš- Natalija. Mes susikūrėme lenktynėms, pristatėme lenktynių himną ir, tiesiog, nuo to laiko pradėjome rengti pasirodymus jau kaip nauja merginų grupė.

Ar jaučiamas jau šios naujos grupės pasisekimas, kokie darbo rezultatai po metų laiko?

Galbūt Londono lietuvių tarpe mes ir neesame tokios populiarios, tačiau Lietuvoje esame gana žinomos, kadangi kartu su merginomis turime begalę veiklos, pasirodymų, koncertų, renginių. Šiuo metu dalyvaujame labai populiariame projekte „Žvaigždžių duetai“. Veiklos ir pasisekimo netrūksta tiek grupei, tiek kiekvienai individualiai.

Į Londoną atvykstate jau nebe pirmą kartą, kada ir kur įvyko Jūsų pirmasis pasirodymas ?

Pirmą kartą jau kaip grupė Pop Ladies į Londoną atvykome praeitais metais per Kalėdas. Pirmasis mūsų pasirodymas buvo klube „Paisa Raduga“. Po Kalėdinio koncerto klube Kotryna mus pakvietė sudalyvauti naujojo „Studio 338“ klubo atidaryme.

Kokia yra Jūsų pati mėgstamiausia vieta Londone į kurią vis norisi sugrįšti?

Mus kaip moteris, žinoma, labiausiai patraukė prekybos centras „Westfield“ , kuriame viskas po vienu stogu, netgi pati nuostabiausia „Victoria Secret“ parduotuvė (juokiasi).

Merginos Jūsų figūros yra tobulos, kaip Jums pavyksta jas išlaikyti? Ar turite kokių paslapčių?

Kažkokių išskirtinių paslapčių neturime. Šiuo metu esame apsistojusios viešbutyje, kurio pirmame aukšte galima nusipirkti labai skanių „Nandos“  kukurūzų. Pasitepi juos sviestuku ir valgai, tai šiandieną turėjome labai skanius pietus. Didžiausia mūsų paslaptis yra didelis užimtumas bei koncertai. Darbas scenoje geriausiai degina kalorijas. Kartais atsisėdi vakare ir prisimeni, jog per skubėjiimą dar net nespėjai pavalgyti, tad kartais leidžiame sau suvalgyti ir vieną kitą kukurūzą.

Merginos, ar Jūsų antrosios pusės neprieštarauja tokiam Jūsų darbui, gastrolėms ir intensyviems pasirodymams Lietuvoje bei Londone?

Manau, vyrams tai patinka, jie gali didžiuotis turėdami tokias moteris, kurios sugeba tiek daug gyvenime pasiekti ir tuo pačiu pabūti mamomis bei žmonomis.

Natalija, prie visos šios veiklos Jūs dar esate ir mama. Ką darote su vakarinėmis pasakomis prieš miegą savo vaikui? Ką manote apie tas mamas, kurios visą savo dieną praleidžia su vaiku?

Tuo metu, kai aš koncertuoju mano vaikas jau miega , kai aš grįštu namo mano vaikas jau pabunda, tuomet ir pabūnu mama.  Na, aš nesmerkiu tų mamų, kurios nuo ryto iki vakaro  būna su savo vaiku, bet manau, kad vaikui tu turi ugdyti savarankiškumo jausmą. Jei nuo ryto iki vakaro tu būsi su vaiku, tai jis nebus toks savarankiškas. Mano vaikas yra be galo komunikabilus. Man nėra problemų nuvesti jį į vaikų grupę, jis moka bendrauti, nebijo, nesikluklina, nesijaučia nepatogiai net ir prie suaugusių žmonių.

Merginos, ar Jums niekada nekilo toks klausimas- kodėl mes visa tai darome: koncertai pasirodymai, filmavimai ?

Mes kaip tik šiandieną mąstėme apie tai, tačiau labai greitai suradome atsakymą. Mes turime tokią nuostabią veiklą, galime keliauti, gauname žmonių dėmesį, kasdien ruošdamosios pasirodymams mes augame ir tobulėjame. Muzika mums nėra darbas, tai gyvenimo būdas, be kurio mes negalime gyventi. Tai yra gyvenimo variklis, kuris mus „veža“. Kartais atsikeli ryte ir galvoji : Dieve kokia aš esu laiminga – teigia Katažina.

Kaip Jūs visos dirbdamos kartu randate bendrą kalbą, kas pas Jus grupėje yra lyderis?

Iš tiesų, viskas vyksta natūraliai. Mes esame labai panašios, todėl ir idėjos dažniausiai būna priimtinos visoms merginoms. Grupės varikliukas, mamytė Natalija, yra tas žmogus, kuris mus įkvepia.  Ji ne tik puiki žmona, mama, dainininkė, TV laidų vedėja,  bet ir puiki siuvėja, virėja, visažistė bei dizainerė – teigia Katažina. Mes labai džiaugiamės, kad mums pavyksta taip šauniai visoms sutarti.

Kartu Jūs praleidžiate daug laiko, ar atostogas taip pat leidžiate kartu?

Mes viską darome kartu. Praeitą savaitę susiplanavome atostogas. Pasibaigus „Žvaigždžių duetų“ filmavimui antrą valandą nakties, penktą valandą ryto mūsų jau lauks skrydis į Turkiją.

Ar atostogausite su savo antrosiomis pusėmis?

Oi ne! Kokios antros pusės merginų atostogų metu? Mūsų antrosios pusės yra labai supratingos ir neprieštarauja, kad mes atostogautumėme kartu.

Liepa, Jūs esate jauna, graži, veikli moteris, turite daugybę užsiėmimų ir koncertų, tačiau Jūsų asmeninis gyvenimas yra tabu. Kodėl Jūs viską taip saugote ir neatviraujate?

Aš nemanau, kad žmonėms rūpi mano asmeninis gyvenimas, batų dydis ar kokius apatinius dėviu. Scenoje aš esu vienokia, o realiame gyvenime visai kitokia. Mano veikla, kuria aš užsiemu nesant scenoje yra visiškai skirtinga. Šiuo metu aš studijuoju mediciną ir labai nenoriu viešinti savo asmeninio gyvenimo.

Liepa, kam Jūs teikiate prioritetus savo gyvenime?

Šiuo metu gyvenime prioritetus teikiu savo mokslams, kadangi mokslo svarba mano šeimoje buvo skiepijama nuo vaikystės. Mokslai ir karjeros siekimas man yra įaugę į kraują, man labai smagu, tai ką aš dabar darau, bet manau kad tai yra laikina. Vieną dieną tu gali būti žinomas, reikalingas ir populiarus, o kitą dieną viskas gali labai pasikeisti. Dėl šios priežasties prioritetus teikiu mokslams.

Merginos, ar kartais nesinori visko mesti, įsisukti į šilta antklodę ir pailsėti, tiesiog pabūti moterimi?

Kartais norisi, tačiau labai trumpam. Beje, tai padaryti mums niekas netrukdo. Mes suspėjame ir pakoncertuoti , ir renginius pravesti ir pabūti namų šeimininkėmis.

Kokie artimiausi Jūsų grupės planai?

Atostogos! Mes jų labai laukiam. Sakyčiau artimiausi mūsų planai yra ir toliau gerai pasirodyti laidose „Žvaigždžių duetai“ bei nuostabiai atšvesti nuostabaus klubo STUDIO338 atidarymą.

 

Interviu vedė Margarita Skvarčienė

Interviu parengė Deimantė Uleckaitė