Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaĮvairenybės

Ispanijos tenoras Domingo tikisi pasijusti "daug geriau" po gydymo

11/07/2013

Taip pat skaitykite

Po 14 metų iširo aktorių Casselio ir Bellucci santuoka Kanuose pavogti 1 mln. dolerių vertės papuošalai su brangakmeniais Pirmajai pasaulyje tirpiai kavai „Nescafe“ – 75-eri Audrų ir škvalų nuostoliai gyventojams šiemet – dvigubai didesni nei pernai

Madridas, liepos 11 d. (AFP-BNS). Ispanijos operos žvaigždė Placido Domingo (Plasidas Domingas) trečiadienį išreiškė viltį, kad "greitai jausis daug geriau" po gydymų procedūrų dėl užsikimšusios kraujagyslės jo viename plautyje, dėl kurios dainininkas buvo priverstas atšaukti kelis koncertus Madride.

"Greitai jausiuosi daug geriau. Dėkoju jums iš širdies gelmių", - jis parašė savo gerbėjams socialiniame tinkle "Facebook".

72 metų tenoras pirmadienį buvo paguldytas į vieną ligoninę Ispanijos sostinėje.

"Jis sėkmingai gydomas dėl plaučių embolijos" - būklės, kuri išsivysto užsikimšus kuriai nors plaučių arterijai, tikintis, kad P.Domingas visiškai pasveiks, sakoma jo agentės Jungtinėse Valstijose Nancy Seltzer (Nensi Selcer) pranešime.

Pasak jos, emboliją sukėlė giliųjų venų trombozė, kai giliosiose venose, dažniausiai kojų, susidaro kraujo krešuliai.

"Jis bus priverstas ilsėtis 3-4 savaites", - pridūrė N.Seltzer.

"Grammy" apdovanojimą pelnęs dainininkas turėjo atšaukti penkis savo pasirodymus kompozitoriaus Danielio Catano (Danielio Katano) operoje "Laiškanešys" (Il Postino), kuri turėjo būti pradėta rodyti Madrid karališkajame teatre nuo liepos 17 dienos.

Madride gimęs P.Domingo vaikystėje išvyko gyventi į Meksiką su savo tėvais, kurie vadovavo bendrovei, rengdavusiai tradicinės ispaniškos operetės sarsuelos vaidinimus.

Jo repertuaras apima 140 scenos vaidmenų - daugiau nei bet kurio kito garsaus tenoro per operos istoriją.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS