Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDienos naujienos

Kadhafi sūnus Saif al Islamas stojo prieš teismą

02/05/2013

Taip pat skaitykite

Ar už vėlavimą dėl Rusijos muitinės politikos atsakys vežėjai? Teroristų išpuolis Londono gatvėje Kaip Kerry "neapdairus" komentaras dėl Sirijos gali paskatinti "persilaužimą" Sočio olimpiadoje nebus gėjų diskriminacijos, žada Putinas

Zintanas, Libija, gegužės 2 d. ("Reuters"-BNS). Nuverstojo Libijos lyderio Muammaro Kadhafi (Muamaro Kadafio) sūnus Saif al Islamas (Saifas Islamas), ketvirtadienį pasirodė teisme Zintano mieste, kuriame buvo laikomas nelaisvėje po jo suėmimo 2011 metų lapkritį, pranešė vietos tarybos pareigūnas.

Šypsodamasis Saif al Islamas per trumpą pasirodymą teisme žurnalistams sakė, kad jo sveikata yra gera.

Anksčiau savo tėvo įpėdiniu laikytas Saif al Islamas Tarptautinio Baudžiamojo Teismo (TBT) yra kaltinamas karo nusikaltimais, tačiau dabartinė byla yra susijusi su informacija, kurią jis perdavė TBT teisininkei Melindai Taylor (Melindai Teilor) ir kuri galėjo sukelti grėsmę nacionaliniam saugumui.

Jis buvo vienintelis teisiamasis iš 13 kaltinamųjų šioje byloje, kuris pasirodė teisme ir atsiliepė, kai buvo pašauktas vardu, patvirtindamas, jog jis ir jos advokatai į teismą atvyko.

Teismas bylos nagrinėjimą atidėjo iki rugsėjo 19 dienos, nes gynyba buvo nepasiruošusi.

Libija, kuri pati norėtų teisti Saif al Islamą, dar turi pateikti jam kaltinimus dėl karo nusikaltimų. Prokurorai patikino, jog byla yra ruošiama ir netrukus turėtų pasiekti teismą.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

 

BNS