Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaKitos sporto šakos

Kartingų lenktynių sezono Lenkijoje pabaigoje - sėkmingas lietuvių pasirodymas

23/09/2013

Taip pat skaitykite

Lietuvos golfo federacijos taurės - 14-mečiui Gediminui Markevičiui ir Saulei Jarašūnaitei Paskelbti oficialūs 2013 metų sezono dviračių maratonų taurės rezultatai Paskirti V.Romanovo futbolo klubo "Hearts" administratoriai Tarptautinėje Kauno marių regatoje "Rudens vėjas" vyksta intriguojanti kova

Poznanė-Vilnius, rugsėjo 23 d. (BNS). Lietuvos "P1 racing by WTR" komandos lenktynininkai savaitgalį sėkmingai startavo tradicinėse tarptautinėse "Rudens taurės" kartingo lenktynėse Lenkijoje, Poznanės trasoje.

Dešimtmečiai Tomas Vaitekūnas ir Gustas Grinbergas Lenkijos "Mini Rok" klasės čempionate lenktyniauja jau antrus metus, o dešimtmetis Danielius Vavilovas ir vienuolikametis Kajus Samsonas šventė debiutą užsienio trasose.

Nors visų treniruočių metu trasa buvo sausa, prieš pat kvalifikacijos važiavimus pradėjo lynoti. Asfaltas drėko vis labiau, tačiau komandos sprendimas lenktyniauti sausai trasai skirtomis padangomis pasiteisino.

20 dalyvių būryje G.Grinbergas iškovojo trečią starto poziciją, T.Vaitekūnas - penktą. D.Vavilovo aštunta vieta ir K.Samsono trylikta pozicija, tapo nedidele sensacija. Už jų nugaros liko ne vienas Lenkijos čempionato lyderių.

Keturi lenktynių važiavimai, kuriuose gaunamų taškų suma lemia nugalėtoją, suteikė daug emocijų ne tik lenktynininkams, bet ir gausiai susirinkusiems žiūrovams. Trečia, aštunta, antra ir pirma vietos lenktynėse padovanojo G.Grinbergui sidabrinį podiumą bendroje įskaitoje.

T.Vaitekūnas pirmuosiuose važiavimuose kovojo dėl 8-9 pozicijos, o paskutiniame finale finišavo ketvirtas.

Geriausias D.Vavilovo rezultatas buvo 9 vieta trečiame važiavime. K.Samsonas džiaugėsi 12 pozicija antrame finale.

"Džiaugiuosi mūsų lenktynininkų sėkme Lenkijoje. Tiesą sakant, Danielius ir Kajus pranoko mano lūkesčius. Jų debiutas buvo puikus, tai įvertino ir varžovai, po finišo sveikinę mūsų lenktynininkus. Patyrę Gustas ir Tomas taip pat nenuvylė. Tokioje konkurencingoje aplinkoje, kokia yra Lenkijos varžybose, kiekvienas finišas pirmame penketuke yra ypač vertingas",- kalbėjo komandos vadovas Darius Grinbergas.

2013 metų sezoną "P1 racing by WTR" lenktynininkai pratęs treniruodamiesi ir dalyvaudami varžybose Italijoje.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

 

BNS