Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaKrepšinis

Kauno "Žalgirio" vyrų krepšinio klubo generaliniu rėmėju tapo didžiausias Ukrainoje "PrivatBank"

07/11/2013

Taip pat skaitykite

Lietuvos dvidešimtmečiai krepšininkai nepaliko vilčių turkams Jono Mačiulio klubas pateko į Graikijos krepšinio taurės turnyro pusfinalį BNS Lietuvos studentų krepšinio lygoje svečiai bei šeimininkai pasidalijo po dvi pergales Kauno miesto taryba "Žalgirio" krepšinio klubui skyrė 347 tūkst. litų

Kaunas, lapkričio 6 d. (BNS). Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionas Kauno "Žalgirio" vyrų krepšinio klubas baigė derybas su naujuoju generaliniu rėmėju. Juo tapo didžiausias Ukrainos bankas "PrivatBank".

Lietuvos čempionų klubas ir "PrivatBank" sudarė metų rėmimo sutartį, kurios finansinės sąlygos neskelbiamos.

"Kauno "Žalgirio" klubo ir žaidėjų vardu dėkojame "PrivatBank" vadovams už suteiktą paramą. Ji mums yra labai svarbi. Žinome, kad ne tik Lietuvoje yra krepšinio gerbėjų, kuriems "Žalgirio" vardas sukelia daug sentimentų ir teigiamų emocijų. Labai džiaugiamės, kad mūsų komandą mylintys žmonės tapo "Žalgirio" rėmėjais", - sakė Kauno "Žalgirio" direktorius Paulius Motiejūnas.

Septyniose Europos valstybėse veiklą vykdantis "PrivatBank" ne kartą buvo pripažintas geriausiu Ukrainos banku ir aktyviai remia įvairias sporto šakas. Nuo šiol jis dėmesį skirs ir Lietuvos krepšiniui.

"Pabaigus derinti visas detales su generaliniu rėmėju, ties tuo negalime sustoti. Ir toliau tęsiame svarbius darbus bei renkame lėšas komandos išlaikymui. Prieš sezoną viešai pristatėme tikslą į "Žalgirio" biudžetą iš visų rėmėjų surinkti 5 mln. litų. Su "PrivatBank" ir kitų rėmėjų parama prie to priartėjome, tačiau šio tikslo dar pilnai neįgyvendinome. Tikimės, kad šie teigiami impulsai paskatins prie "Žalgirio" prisijungti ir daugiau potencialių rėmėjų", - pridūrė P.Motiejūnas.

Naujojo rėmėjo pavadinimas ant žalgiriečių marškinėlių atsiras jau šios savaitės ULEB Eurolygos rungtynėse.

 

BNS informacija