Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDienos naujienos

Kinijoje iš kanalizacijos vamzdžio išgelbėtas naujagimis

28/05/2013

Taip pat skaitykite

Pakistane susižeidusiam rinkimų kandidatui Imranui Khanui patarta savaitę pailsėti Ponia Keihanaikukauakahihuliheekahaunaele pasipiktino nurodymu susitrumpinti pavardę dokumentui Skaičiuojantys britai pavasarį skatinami keliauti į Lietuvą Kristina Saltanovič sportinio ėjimo Portugalijos čempionate iškovojo bronzos medalį

Pekinas, gegužės 28 d. (AFP-BNS). Kinijoje iš daugiabučio namo kanalizacijos vamzdžio buvo išgelbėtas vyriškos lyties naujagimis, kuris buvo nuleistas tualete, pranešė valstybinė žiniasklaida, antradienį sukeldama pasipiktinimo bangą internete.

"Laimei, kūdikis išgyveno. Bet žmogus, (kuris jį paliko), vis dar laikomas bandymo nužudyti įtariamuoju", - sakė policijos pareigūnas, kurio pavardė neskelbiama ir kurį cituoja oficialusis naujienų portalas hangzhou.com.cn.

Kinijos rytuose esančios Džezdiango provincijos Dzinhua gyventojai, išgirdę dviejų dienų kūdikio verksmą ketvirto aukšto tupimajame tualete, iškvietė ugniagesius, sakoma tame pirmadienio pranešime.

Bandymai ištraukti vaiką buvo nesėkmingi, kad gelbėtojai išpjovė dalį 10 cm diametro vamzdžio su kūdikiu viduje ir nuvežė jį į ligoninę.

Ugniagesiai ir gydytojai beveik valandą gabalėlis po gabalėlio replėmis ir pjūklais ardė vamzdį, kol galiausiai išvadavo kūdikį, kuris dar buvo su placenta.

Nuo tada, kai vaikas buvo rastas, iki tol, kol buvo išvaduotas, praėjo mažiausiai dvi valandos.

2,3 kg sveriantis berniukas patyrė įpjovimų ant veido ir galūnių, o vienu metu buvo sulėtėjęs jo pulsas. Jis buvo paguldytas į inkubatorių, dabar jo būklė stabili, sakoma pranešime, kuriame priduriama, kad policija vis dar ieško jo tėvų.

Kinijoje dėl socialinio ir finansinio spaudimo kartais paliekami ne santuokoje gimę vaikai. Šalyje vykdoma griežta vieno vaiko politika taip pat gali reikšti didžiules baudas poroms, kurios turi daugiau nei vieną vaiką.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.