Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaAzija

Kinijoje po žemės drebėjimų gelbėtojai karštligiškai ieško gyvų žmonių

23/07/2013

Taip pat skaitykite

Šiaurės Korėja nebegalės apsaugoti užsienio ambasadų nuo balandžio 10d, 2013 Aukščiausio rango Egipto teisėjas Mansouras prisaikdintas laikinuoju prezidentu L.Linkevičius: Armėnijai pasirinkus Rusijos Muitų sąjungą, ji negali tikėtis sutarties su ES Dešimties užsieniečių mirtis Pakistane yra smūgis šalies turizmui

Meičuanas, Kinija, liepos 23 d. (AFP-BNS). Kinijoje po 92 gyvybių pareikalavusių žemės drebėjimų gelbėtojai antradienį griuvėsiuose ieško gyvų žmonių, o traumą patyrę gyventojai bando suvokti praradimų mastą.

Valstybinė televizija CCTV parodė reportažą, kuriame matyti kariai, kasantys žemes ir smėlį, kad pasiektų po nuošliauža palaidotus namelius Gansu provincijoje šalies šiaurės vakaruose.

Sunkiai sužeisti pacientai buvo sraigtasparniais skraidinami į provincijos sostinę Landžou, kur yra artimiausia didelė ligoninė.

Du pirmadienį ryte įvykę žemės drebėjimai buvo 5,9 ir 5,6 balo stiprumo, nurodė JAVgeologijos tarnyba (USGS), tačiau jų hipocentrai buvo tik 10 km gylyje, tad daug atpalaiduotos energijos buvo atiduota žemės paviršiui, kur ji viską niokojo.

Dingsi, kuriam priklauso labiausiai nukentėjusios apygardos, valdžia savo puslapyje socialinėje žiniasklaidoje paskelbė, kad žuvo 92 žmonės, o dar šimtai buvo sužeisti.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS