Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaEkonomika

Lietuva galėtų į eurozoną patekti jau 2015 metais

20/09/2013

Taip pat skaitykite

Tarptautinę sutartį dėl prekybos ginklais pasirašė jau per 65 šalių Ūkio banko turto vertinimo ataskaita bus pateikta iki rugsėjo 27 dienos Svarbiausių pasaulio biržų indeksai Naftos kainos Azijoje kopia aukštyn

Vilnius, rugsėjo 20 d. (BNS). Europos Sąjungos (ES) Biudžeto komiteto pirmininkas Alainas Lamassoure teigia neabejojantis, kad Lietuva įstos į eurozoną. Pasak jo, tai gali atsitikti 2015 metais.

"Neabejoju, kad kad ji ten atsiras. Yra labai tikėtinų galimybių tai pasiekti jau 2015 metais, nes sąlygos, atrodo, palankios įgyvendinti šį tikslą. Lietuva, kiek žinau, iš esmės atitinka narystei euro zonoje keliamus reikalavimus. Vadinasi, tereikia neatsipalaiduoti ir palaukti kitų metų pavasario, tada bus viskas aišku", - interviu "Verslo žinioms" teigė ES Biudžeto komiteto vadovas.

Jis dienraščiui prognozavo, kad derybos dėl Europos Komisijos (EK) pasiūlyto finansinių sandorių mokesčio įvedimo, pasak jo, užtruks dar ilgai:"Tikėtina, kad anksčiau ar vėliau toks mokestis, kuris būtų renkamas tiesiai į visos ES biudžetą arba į kokį atskirą ES biudžetinį fondą, atsiras. Bet prognozuoju, kad derybos dar tikrai truks bent kelerius metus".

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

www.bns.lt