Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDienos naujienos

Lietuvių aistruolių kelionė į Olandiją

20/11/2013

Taip pat skaitykite

Specializuotos kreditų draudimo ir rizikos valdymo paslaugos – kaip niekada paklausios Bagdado regione per užminuotų automobilių sprogdinimus žuvo 30 žmonių Baltarusijoje daugėja afrikinio kiaulių maro židinių Dėl Interpolo ir JAV perspėjimų uždaromos ambasados

Lapkričio 9 dieną Olandijoje Lietuvos regbio rinktinė aršiai grūmėsi su Olandijos komanda. Nors šį kartą ir teko nusileisti olandams, lietuviai neliko nuskriausti – Lietuvos rinktinės fanai jų atvyko palaikyti į Olandiją.

Mintis keliauti į Olandiją – palaikyti Lietuvos regbio rinktinės – šovė lietuviui Mantui Steponavičiui, gyvenančiam Londone. Šis apie idėją užsiminė Mindaugui Norvaišai, išvažiavusiam žaisti už rinktinę. Daugelis fanų šią mintį palaikė, tačiau aistringos kalbos ilgainiui nutilo. Tik likus kelioms savaitėms iki Lietuvos ir Olandijos mačo, Mantas socialiniame tinklalapyje „Facebook“ visus skatino jungtis prie aistruolių, suvienyti jėgas ir susisiekė su Lietuvos ambasada Londone, prašydamas paviešinti skelbimą dėl sirgalių kelionės į Olandiją. Ambasada maloniai sutiko bendradarbiauti, ir aistruolių, norinčių palaikyti Lietuvos rinktinę, kaipmat atsirado. Verta paminėti, kad ir Olandijoje esanti Lietuvos ambasada operatyviai pasidalijo šia idėja ir netgi surado žmogų, kuris atliktų Lietuvos himną, taigi dėl palaikymo ir vienybės regbio aikštės gretose abejonių nekilo.

Išaušus didžiajai dienai ir sutvarkius visus formalumus, aštuoniolika Londono lietuvių dviem mikroautobusais išvažiavo į Olandiją, pakeliui dar suspėjo aplankyti Amsterdamą ir apsiprasti prie „olandiškos atmosferos“. Varžybos buvo geros, ypatingai stiprūs pasirodė autai. Lietuvių rinktinė labai stengėsi, o regbio aistruoliai sukėlė tikrą triukšmingo palaikymo audrą. Po varžybų visi nusifotografavo, treneris širdingai padėkojo ir Londono lietuviai patraukė namo kupini įspūdžių ir gerų emocijų. Pakeliui namo, fanai dar sutiko lietuvių, gyvenančių ir žaidžiančių regbį Olandijoje. Šie labai nustebo, kad lietuviai iš taip toli atvažiavo palaikyti savo komandos, tačiau mes tik galime šyptelti: palaikysime vieni kitus, kad ir kur būtume!

London Lithuania RFC informacija