Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaKitos sporto šakos

Lietuvių komandai bronzos medaliai pasaulio šotokan karatė čempionate Anglijoje

30/09/2013

Taip pat skaitykite

Evaldas Šiškevičius klasikinėse dviratininkų lenktynėse Ispanijoje finišavo 63-ias Tadas Šuškevičius Slovakijoje įvykdė pasaulio čempionato A lygio normatyvą Europos dziudo taurės turnyre Suomijoje lietuviai iškovojo tris apdovanojimus Edita Janeliūnaitė klasikinėse dviratininkių lenktynėse Italijoje finišavo keturiolikta

Liverpulis, rugsėjo 30 d. (BNS). Savaitgalį Liverpulyje (Anglija) vyko WSKA pasaulio šotokan karatė čempionatas, kuriame dalyvavo virš 800 dalyvių.

Sėkmingai šiame forume pasirodė bronzos medaliais pasipuošusi Lietuvos vyrų suaugusių kumite komanda - Tomas Žilinskas (Vilniaus "Karate do" klubas, tr. Ričardas Piepolis), Mindaugas Kinderis (Panevėžio klubas "Alfa", tr. Alfonsas Valuntonis), Aurimas Valujavičius ir Edvinas Ronaitis (Kauno karatė klubas "Era", tr. Anželika Urbonienė ir Giedrė Gudzinevičiūtė). Lietuvos vyrai po atrankos varžybų pateko į finalį etapą, kuriame įveikė Švedijos bei Šveicarijos sportininkus, tačiau pusfinalyje turėjo pripažinti Lenkijos rinktinės pranašumą.

Lietuviai varžybose dalyvavo nepilnos sudėties (3+1, pilna komanda - 5+2), tačiau kovojo be klaidų ir sugebėjo patekti į prizininkų gretas.

Lietuvos moterų suaugusių kumite komanda - Jurgita Januškaitė (Vilniaus "Karate do" klubas, tr. Laima Grižaitė), Ugnė Brusokaitė ir Ieva Krivickaitė (Kauno karatė klubas, "Era" tr. Giedrė Gudzinevičiūtė ir Edvinas Ronaitis) užėmė penktą vietą.

Asmeninėse moterų kumite varžybose Jurgita Januškaitė įveikusi amerikietę P. Ross, K. Raggett iš Velso ir vengrę M. Bogardi, kovoje dėl medalio su vėliau čempione tapusia lenke K. Warda patyrė riešo traumą ir liko penkta.

Rungtyje dalyvavo 49 sportininkės

Asmeninėse vyrų kumite varžybose Tomas Žilinskas nugalėjęs brazilą M. Borgesą, kanadietį L. Forbisterį, čeką L.Frydecky, tačiau pralaimėjęs italui M. Custonai liko devintas tarp 95 rungties dalyvių.

Merginų jaunimo kumite komanda (Ugnė Brusokaitė, Ieva Krivickaitė) užėmė penktą vietą, o asmeninėse jaunimo kata, varžybose mūsų sportininkai Ugnė Brusokaitė, Ieva Krivickaitė, Aurimas Valujavičius iškovojo po dvi pergales ir pasidalijo devintąsias pozicijas.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.