Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDienos naujienos

Londone surengtas Vilniaus Geto 70-osioms likvidavimo metinėms skirtas minėjimo rengnys

02/10/2013

Taip pat skaitykite

Pasivaikščiojimas po Londoną, ir ne tik... Pakistano uostamiestyje bombos sprogimas užmušė šešis žmones Pirmą išankstinio balsavimo dieną Seimo rinkimuose savo valią pareiškė per 800 rinkėjų Londone bus aptariama ES maisto saugos politika

Rugsėjo 30 dieną Lietuvos Respublikos ambasada kartu su Londono Vakarų Marble Arch sinagoga organizavo Vilniaus Geto 70-osiomis likvidavimo metinėmis skirtą minėjimo renginį. Gausiai susirinkusių būryje - Londono diplomatinio korpuso, Jungtinės Karalystės vyriausybinių ir nevyriausybinių organizacijų, žydų ir lietuvių bendruomenių, kultūros ir verslo atstovai.

Ambasadorė Asta Skaisgirytė Liauškienė įžanginėje kalboje atkreipė dėmesį į Lietuvos Respublikos Vyriausybės darbą įvertinant Holokausto mastą Lietuvoje ir įvertinant tragedijos atmintį šiuolaikinėje Lietuvos visuomenėje. Ambasadorė pakvietė minėjimo dalyvius prisidėti prie ryšių su Lietuva vystymo, kartu dalyvauti patikimos, augančios ir atviros Europos kūrime.  

"Ypač svarbu tęsti Holokausto dėstymą Lietuvos istorijos kontekste jaunai Lietuvos kartai, kad tuo būtų užkirstas kelias bet kokiems
antisemitiniams išpuoliams ir sentimentams ", sakė ambasadorė. 

Rabinas Lionel Rosenfeld savo kalboje palietė Vilniaus Geto istoriją ir papasakojo apie savo šeimos ryšius su Lietuva.   

"Džiaugiamės bendradarbiavimu su ambasada skatinant švietimą ir toleranciją", pasakė Rabinas.

Atminimui skirtame koncerte grojo Martynas Levickis (akordeonas), Dalia Dėdinskaitė (smuikas) ir Gleb Pyšniak (violončelė). Buvo atlikti David Zehavi, Anatolijaus Šenderovo, Béla Bartók, George Frideric Handel, Johan Halvorsen bei kitų kompozitorių kūriniai.

 

 

Lietuvos Respublikos Ambasados informacija