Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDienos naujienos

Londone vyksta filmo apie princesę Dianą premjera

05/09/2013

Taip pat skaitykite

Prezidentė ir Premjeras pasveikino Europos vicečempionais tapusius Lietuvos krepšininkus Popiežius griežtai kritikuoja vaikų išnaudojimą namų ruošoje Graikijoje uždegta olimpinė ugnis 2014 metų Sočio žiemos žaidynėms JAV pasiuntė į Pietų Korėją strateginius bombonešius B-2

Londonas, rugpjūčio 5 d. (AFP-BNS). Filmo apie Velso princesę Dianą, žuvusią per automobilio katastrofą Paryžiuje, pasaulinė premjera turėtų įvykti ketvirtadienį, jo žvaigždei Naomi Watts (Naomei Vots) jau pradėjus teisintis dėl savo vaidmens prieštaringai vertinamoje juostoje.

Biografinė drama "Diana" pasakoja apie princesės meilės ryšius su Londone dirbančiu pakistaniečiu chirurgu Hasnatu Khanu (Hasnatu Chanu), kurį, pasak daugelio princesės draugų, ji vadino "ponu Nuostabiuoju".

Filme, sukurtame pagal Kate Snell (Keit Snel) 2001 metų knygą "Diana. Paskutinė jos meilė" (Diana: Her Last Love), pasakojama, kad su Dodi Fayedu (Dodžiu Fajedu) princesė pradėjo susitikinėti tik norėdama sukelti Khanui pavydą, nors šią versiją daugelis jos draugų neigia.

Diana ir D.Fayedas žuvo 1997 metais, kai fotografų persekiojamas jų automobilis "Mercedes" rėžėsi į betoninę sieną viename Paryžiaus tunelių.

Prieš premjerą, kuri numatyta Lesterio aikštėje, Londone, australų ir britų aktorė N.Watts, kurią 2001 metais išgarsino filmas "Malholando kelias"(Mulholland Drive), pripažino, kad rizikavo, sutikdama atlikti "Žmonių princesės" vaidmenį.

Aktorės paklausė, ar jos manymu, filmą žiūrės Dianos sūnūs: princas Williamas (Viljamas) ir princas Harry (Haris).

"Tikiuosi, jeigu jie pamatys filmą, jie supras, kad mes jį kūrėme su pagarba ir jausmingai", - sakė ji interviu televizijai BBC.

"Mes mėginome pagerbti personažą, kaip galima geriausiai pavaizduodami jos charakterį", - kalbėjo aktorė.

Tačiau trečiadienį interviu BBC radijui N.Watts pratrūko, matyt, dėl ją įžeidusio klausimo.

Nustebęs laidos vedėjas Simonas Mayo (Simonas Majo) viename socialiniame tinkle parašė: "Man taip atsitiko pirmą kartą..., kad Naomi Watts išėjo iš interviu! Atrodė, kad ji nepatogiai pasijuto dėl klausimų. Apmaudu".

Oficialiai britų karališkoji šeima šį filmą ignoruoja, nors jo prodiuseris Robertas Bernsteinas (Robertas Bernšteinas) tvirtina, kad ji prisidėjo prie filmo kūrimo, leisdama filmuoti Kensingtono soduose, kur Diana mėgdavo bėgioti.

Kai kurie kritikai pastebi, kad N.Watts iš išvaizdos mažai panaši į Dianą, todėl filmuojantis jai buvo priklijuota dirbtinė nosis.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS

Londonas