Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaRegbis

Londono lietuvių regbio klubas ir toliau triuškina varžovus

04/12/2013

Taip pat skaitykite

„London Lithuanian“ regbio klubas pasiekė devintą pergalę ir rengiasi antram varžybų ratui Marijampolės „Sūduvis“ Londono lietuvių regbio klubas patyrė pirmą pralaimėjimą Šiaulių "Vairas-Jupoja" triumfavo Baltijos regbio čempionate

Po kelių savaičių pertraukos „London Lithuanian“ regbio klubas ir vėl žaidė Esekso lygoje ir, kaip jau tampa įprasta, užtikrintai laimėjo. „Southend“ regbininkai buvo nukauti gana užtikrintu rezultatu 45:7. Šįkart lietuvių gretose sužibėjo jaunasis Lietuvos rinktinės talentas Vytaras Bloškys.

Pirmą kėlinį aktyviau pradėjo varžovai, bet užteko vienos klaidos ir lietuviai perėmė iniciatyvą.

8-ą minutę V. Bloškys puikiai pranėrė pro „Southend“ gynybą ir lemiamu metu kamuolį pakabino Karoliui Gineikai. Šis pelnė pirmą „London Lithuanian“ žeminimą. Po keturių minučių dar penkis taškus lietuvių komandai pelnė savotiškas legionierius, Olegas Šapovalovas iš Latvijos.

Nepaisant susikurtos persvaros, aikštėje vis tiek labiau dominavo „Southend“ vyrai. 19-ą minutę jie pagaliau pelnė žeminimą ir pataikė realizaciją, taip sumažindami skirtumą iki trijų taškų. Tuo lietuvių nemalonumai nesibaigė. 26-ą minutę pradėjo braškėti grumtynės ir už neleistinai sulaikytą varžovą iš aikštės dešimčiai minučių buvo pašalintas Evaldas Vaškevičius. Likusį pirmo kėlinio laiką lietuviai gynėsi, negalėdami ištrūkti iš savo 22-jų metrų ploto.

 

Vis dėlto antrame kėlinyje nuovargis labiau pasijuto „Southend“ gretose. Jau antrą minutę po pertraukos žemino ir realizaciją pelnė V. Bloškys. Vėl padidinę persvarą lietuviai pasijuto ramiau ir pradėjo žaisti daug gražesnį regbį. 54-ą min. žeminimą pelnė Mindaugas Orincas. 64-ą minutę suformavus molą į įskaitinį plotą rezultatyviai prasibrovė Vytas Povilionis. Dar po dešimties minučių žeminimu ir realizacija pasižymėjo komandos kapitonas Evaldas Petraitis. Galiausiai 80-ą minutę antrą kartą žemino V. Povilionis, o taikliu realizacijos smūgiu rungtynes baigė V. Bloškys.

Po šių rungtynių „London Lithuanian“ išlieka vienvaldžiais Esekso lygos lyderiais. Iki Naujųjų metų dėl traumos aikštėje padėti negalintis klubo pirmininkas Mantas Steponavičius džiaugiasi komandos žaidimu ir ypač tuo, kad žaidėjų gretas nuolat pavyksta papildyti naujais talentais, tokiais kaip V. Bloškys.

„London Lithuanian“ regbio klubo informacija