Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDienos naujienos

Londono lietuvių regbio klubas vėl sutriuškino konkurentus

28/10/2013

Taip pat skaitykite

Šiaurės Korėja nebegalės apsaugoti užsienio ambasadų nuo balandžio 10 dienos Vidaus reikalų ministras: Lietuvoje N.Venckienės tikrai nėra J.Meko vaikai metus laukia Lietuvos pilietybės Britų policija tiria naują informaciją apie Dianos mirtį

Įtemptos pirmosios minutės gerai atspindėjo lietuvių lūkesčius ir aikštėje vyko kieta kova. Tačiau užteko keturioliktą minutę gražiu vėjerio deriniu pramušti „Wanstead“ gynybą, kad iniciatyva pereitų į „London Lithuanian“ regbininkų rankas. Žeminimą pelnė Evaldas Petraitis. Kapitonu buvęs E. Petraitis po trijų minučių pasižymėjo ir antrą kartą. Mindaugas Parafijanavičius atliko realizaciją.

Po šio nemalonaus epizodo „Wanstead“ atsigavo ir perėjo į puolimą, bet lietuvių kontrataka 29-ą minutę visą spaudimą pavertė niekais. Žemino Ričardas Matulis. Po kelių minučių varžovams pagaliau pavyko baudos smūgiu atidaryti savo taškų sąskaitą. Kėlinys baigėsi ketvirtu „London Lithuanian“ žeminimu. Tadas Bileišis žemino, o E. Petraitis realizavo. Ilsėtis komandos patraukė lietuviams pirmaujant 24:3.

Antro kėlinio pradžia buvo gana chaotiška. Jau antrą minutę prasiveržęs į „Wanstead“ įskaitinį plotą pasižymėjo Valdemaras Rusteikis. 45-ą minutę laikinai iš aikštės buvo išvarytas Irmantas Sasnauskas, o dar po dviejų minučių žeminimą pelnė E. Pertaitis. Šįkart realizavo klubo legionierius latvis Olegas Šapovalovs.

Vėliau kėlinyje vyko kieta kova, bet „Wanstead“ tepavyko pelnyti tris baudos taškus. Galiausiai 64-ą minutę „London Lithuanian“ grumtynių saugui Osvaldui Ridikui pavyko prasprūsti pro gynybinę liniją ir žeminti. Tuo prasidėjo varžovų triuškinimas. Neilgai trukus O. Ridikas dar kartą pelnė penkis taškus. Po dar poros minučių žeminti pavyko ir Lietuvos rinktinės galiūnui Mindaugui Norvaišui. E. Petraitis realizavo. Rungtynes gražiu veiksmų užbaigė vėjeris, kurio atakos smaigalyje buvęs Mindaugas Orincas pelnė paskutinį „London Lithuanian“ žeminimą.

Po rungtynių „London Lithuanian“ pirmininkas Mantas Stepovaničius džiaugėsi, kad komandai pavyko taip lengvai nugalėti stipriausią lygos varžovą. M. Steponavičius kiekvienam žaidėjui atskirai dėkojo už atsidavimą, atkaklumą ir gerą žaidimą.

„London Lithuanian“ informacija