Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaPikantiškos naujienos

Lygtinai nuteistos "Femen" aktyvistės paleistos iš Tuniso kalėjimo

27/06/2013

Taip pat skaitykite

Bus paskelbtos Lagerfeldo darytos dar nėščios Kim Kardashian nuotraukos Bedarbė įsiskolino dėl... dovanų Papua Naujojoje Gvinėjoje mergina nukirto galvą ją išžaginusiam tėvui Katalikų maištininkas Kuengas galvoja apie savižudybę su pagalba

Tunisas, birželio 27 d. (AFP-BNS). Trys europietės, priklausančios radikaliam protestų judėjimui "Femen", trečiadienį buvo paleistos iš kalėjimo Tunise, kai joms buvo skirtos lygtinės laisvės atėmimo bausmės už krūtų apnuoginimą viešumoje.

Trys aktyvistės išvažiavo iš moterų kalėjimo Manuboje šiaurės rytų Tunise policijos automobiliu prieš 22 val. Grinvičo (ketvirtadienį 1 val. Lietuvos) laiku ir buvo nuvežtos į Vidaus reikalų ministeriją, kur turėjo būti atlikti paskutiniai formalumai dėl jų paleidimo, sakė vienas ten esantis naujienų agentūros AFP žurnalistas.

Jų advokatas Souhaibas Bahri (Suhaibas Bahris) sakė, kad šios trys moterys, mėnesį laikytos arešte, parskris į Europą ketvirtadienio rytą.

Anksčiau trečiadienį trims karingoms feministėms - dviem prancūzėms ir vokietei - buvo skirtos lygtinės keturių mėnesių ir vienos dienos laisvės atėmimo bausmės.

Jos buvo suimtos prie pagrindinių teismo rūmų Tuniso sostinėje gegužės 29 dieną, kai protestavo apnuoginusios krūtines, palaikydamos Aminą Sboui (Aminą Sbvi) - suimtą tunisietę aktyvistę iš tos pačios "sekstremistinės" grupuotės.

Europietės "Femen" narės buvo pasiųstos į kalėjimą birželio 12-ąją - pirmiausiai už nepadorų elgesį ir išpuolį prieš visuomenės moralę, tačiau tarptautinės žmogaus teisių organizacijos ir Europos šalių vyriausybės tą nuosprendį kritikavo kaip per griežtą.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS