Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaŠventės

Mados Naktis Londone

30/05/2013

Taip pat skaitykite

Ar tikrai Joninių naktį laimę atneša žydintis česnakas? Taste of Lithuania Paramos renginys "SavaSavam" Vasaros sezonas Londone su ryškiausiomis Lietuvos žvaigždėmis atidarytas!

Gegužės 10d. penktadienį, rytų Londone įsikūrusiame MM Klube (Club MM), vyko „Mados naktis“ (Fashion night), kurios metu “BRAZZI PHOTOSTUDIO” ir “BE FAMOUS TEAM” pristatė dar neregėtą vakarėlį lietuvių bendruomenei.

Vakaras buvo skirtas fotografijai, stiliui ir grožiui, o jo akcentu tapo modernioji Kristinos Valančiūtės drabužių kolekcija, su kuria jaunoji dizainerė atvyko tiesiai iš Lietuvos. Klubas buvo sausakimšas ir tai tik parodė, kad lietuvaičiams gerokai trūksta tokio stiliaus renginių. Renginio aprangos kodas buvo “Apsirenk ir pritrenk!” Be abejonės, tai buvo puiki proga kiekvienam save parodyti ir į kitus akis paganyti. Nuo gifiūrinių sijonėlių iki griežtų kostiumėlių, preciziškai sutvarkytų šukuosenų ir akį traukiančių visažistų darbų. Aplink knibždėte knibždėjo fotografai ir tai buvo bene vienintelis renginys, į kurį bet kas galėjo drąsiai įsinešti visą fotografijai skirtą aparatūrą, ją bandyti, prašyti pozuoti ir tai daryti be specialaus leidimo. Patys fotografai, kurių tarpe buvo ir pradedančiųjų ir tikrų profesionalų, galėjo drąsiai stotis prieš objektyvą ir papildyti asmeninį albumą puikiomis fotografijomis. Suprantama, tokia galimybė pasitaiko retai, nes fotografas visuomet lieka kitapus objektyvo.

Buvo puiku palikti kasdieninius rūpesčius nuošaly ir įsilieti į nuostabių žmonių sūkurį, stebėti, dalyvauti, užmegzti naujas pažintis, tiesiog pabūti kartu. Vienas renginio organizatorių, Tomas Brazinskas, Brazzi Photostudio įkūrėjas ir fotografijos mokytojas, užkalbintas sakė: “Džiaugiuosi, kad tiek daug žmonių atranda save skirtingose meno srityse, noriai pasineria į kūrybą ir įsilieja į Londono, Europos kulturos ir mados sostinės, verpetą”.

Tekstą paruošė Aušra Moo

                

Nuotraukos:   Albertas Abdulajevas,

Tomas Brazinskas

Silva Žebrauskaitė,

Jurgita Grimalauskaitė-Gylienė

Aušra Moo