Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaRegbis

Marijampolės „Sūduvis“

24/05/2013

Taip pat skaitykite

Londono lietuvių regbio klubas ir toliau triuškina varžovus „London Lithuanian“ regbio klubas pasiekė devintą pergalę ir rengiasi antram varžybų ratui Regbis-tai ne žaidimas, tai gyvenimo būdas Londono lietuvių regbio klubas patyrė pirmą pralaimėjimą

Šių metų gegužės 6 dieną Kaune vyko Lietuvos moterų regbio atvirojo čempionato II turas, kuriame susigrūmė keturios Lietuvos ir dvi Latvijos komandos. Daukartinės Lietuvos čempionės marijampolės RK‘‘Sūduvis‘‘ regbininkės nepaliko vilčių nei vienai lietuvaičių komandai - visas įveikdamos be menkiausio pasipriešinimo. Geriausia komandos žaidėja Sūduvio gretose buvo pripažinta Ineta Puzaraitė. Tačiau žaidžiant su Latvėmis marijampolietėms po įtemptos kovos teko pripažinti priešininkių pranašumą. Priešininkių, kurias dar pernai metais lengvai įveikdavo. Lietuvos moterų regbio sostinės Marijampolės regbininkėms šie metai ypatingai sunkūs ne tik dėl sunkios materialinės padėties, kuri neleidžia išvažiuoti į užsienį ir taip kelti savo meistriškumą, bet ir dėl didžiulės netekties - ilgamečio regbio trenerio ir moterų regbio pradininko Lietuvoje Kostanto Radzevičiaus mirties.

Likę be trenerio merginos kiek įmanydamos stengiasi eiti pirmyn ir toliau džiuginti gimtąją Marijampolę gražiomis pergalėmis. Šiuo metu oficiali marijampolės regbininkių trenerė yra Gintarė Puzaraitė, tačiau užkulisiuose dirba visos senosios žaidėjos, didelį indėlį į komandos gerovę deda buvusio trenerio duktė Aiva Radzevičiūtė, kurios iniciatyva gegužės 3-7 dienomis marijampolietes aplankė didžiulę patirtį turinti, buvusi profesionali regbio žaidėja Naujojoje Zelandijoje. Šiuo metu gyvenanti Anglijoje Teresa Ford – Dunn,  treniruojanti „Kings Lino Black Knights“ lygos regbio komandą, kurios daugumą sudaro lietuviai. Beja, trenerę Teresą Ford – Dunn atlydėjo jos dabartinis auklėtinis Gintaras Šimanskis, kuris savo kaip regbio žaidėjo karjerą pradėjo Marijampolėje ir šiuo metu žaidžia už jau minėtą „Kings Lino Black Knights“  regbio lygos komandą, kuri nors ir susikūrus neseniai jau spėjo sudrebinti varžovus savo galingu žaidimu ir nenutrūkstančia pergalių grandine. Atvykusi trenerė iš Anglijos dalijosi su merginomis savo patirtimi ir naudingais patarimais taktikos ir mokymo metodų klausimais.  

Komandos treniruotės vyksta Marijampolėje, J. Jablonskio gimnazijos stadione. Kviečiame prie mūsų prisisjungti! Daugiau informacijos telefonu +37063834400

Komanda planuoja sudalyvauti įvairiuose turnyruose Anglijoje bei Airijoje šitaip pasiruošdamos naujajam sezonui.

Turėdami unikalią proga, norėtumėme visus regbio mėgėjus bei žmones norinčius daugiau sužinoti apie šį puikų komandinį žaidimą pakviesti į turnyrą Marijampolės regbio klubo „Sūduvis“ trenerio, moterų regbio Lietuvoje pradininko Kosto Radzevičiaus atminimo taurei laimėti, kuris vyks Birželio 9 dieną, 15.00 valandą Sūduvos stadione. Tikimės sulaukti komandų iš visos Lietuvos bei Lenkijos ir Latvijos, taip pat laukiami visi Kosto auklėtiniai kurie atvyks iš įvairių pasaulio kampelių.Pažadame gerą nuotaiką!

Komanda ieško rėmėjų, kurie gali padėti Marijampolės RK‘‘SŪDUVIS‘‘ merginoms pagerinti treniruočių sąlygas, ir suteikti galimybę tobulėti.