Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDienos naujienos

Maskvoje penktadienį - susitikimai dėl lietuviškų pieno produktų

11/10/2013

Taip pat skaitykite

„Login 2013“: Jauni ir inovatyvūs norėtų keliauti į Marse kuriamą žmonių gyvenvietę Singapūre besidarbuojantis gatvės menininkas iš Lietuvos sulaukė netikėto populiarumo Latvijoje gedima prekybos centro griūties aukų; blėsta viltys rasti daugiau likusių gyvų žmonių Bedarbių skaičius Didžiojoje Britanijoje rugsėjį sumažėjo labiausiai per 16 metų

Vilnius, spalio 11 d. (BNS). Maskvoje penktadienį įvyks du susitikimai su Rusijos pareigūnais dėl lietuviškų pieno produktų importo draudimo atšaukimo. Viename iš jų dalyvaus ir Europos Komisijos (EK)pareigūnai.

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vadovas Jonas Milius ir Europos Komisijos (EK)Sveikatos ir vartotojų apsaugos direktorato (SANCO)vadovo pavaduotojas Ladislavas Miko penktadienį dalyvaus susitikime su Rusijos veterinarijos ir fitosanitarijos tarnybos "Rosselchoznadzor" vadovu Sergejumi Dankvertu.

Tuo metu premjero patarėjas Antanas Vinkus susitiks su Rusijos vartotojų teisių gynimo tarnybos "Rospotrebnadzor"vadovu Genadijumi Oniščenka. Šiame susitikime dalyvaus ir didžiausių Lietuvos pieno perdirbimo įmonių "Rokiškio sūris", "Pieno žvaigždės" bei "Žemaitijos pieno"atstovai.

Rusijos embargas lietuviškiems pieno produktams realiai taikomas nuo antradienio.

Lietuva kol kas nėra gavusi jokių oficialių duomenų, kurie pagrįstų Rusijos argumentus dėl kokybės trūkumo.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS