Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDienos naujienos

Maskvoje penktadienį - susitikimai dėl lietuviškų pieno produktų

11/10/2013

Taip pat skaitykite

Nobelio taikos premiją laimėjo tarptautinė cheminių ginklų priežiūros organizacija Indijos uoste sprogo povandeninis laivas, kuriame buvo 18 žmonių Jungtinės Karalystės Mokesčių inspekcijos taisyklės arba "Ar galiu įtraukti į darbo išlaidas ir savo pusryčius?" Madeleine McCann byloje įvardinami 20 įtariamieji

Vilnius, spalio 11 d. (BNS). Maskvoje penktadienį įvyks du susitikimai su Rusijos pareigūnais dėl lietuviškų pieno produktų importo draudimo atšaukimo. Viename iš jų dalyvaus ir Europos Komisijos (EK)pareigūnai.

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vadovas Jonas Milius ir Europos Komisijos (EK)Sveikatos ir vartotojų apsaugos direktorato (SANCO)vadovo pavaduotojas Ladislavas Miko penktadienį dalyvaus susitikime su Rusijos veterinarijos ir fitosanitarijos tarnybos "Rosselchoznadzor" vadovu Sergejumi Dankvertu.

Tuo metu premjero patarėjas Antanas Vinkus susitiks su Rusijos vartotojų teisių gynimo tarnybos "Rospotrebnadzor"vadovu Genadijumi Oniščenka. Šiame susitikime dalyvaus ir didžiausių Lietuvos pieno perdirbimo įmonių "Rokiškio sūris", "Pieno žvaigždės" bei "Žemaitijos pieno"atstovai.

Rusijos embargas lietuviškiems pieno produktams realiai taikomas nuo antradienio.

Lietuva kol kas nėra gavusi jokių oficialių duomenų, kurie pagrįstų Rusijos argumentus dėl kokybės trūkumo.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS