Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDienos naujienos

MEDELYNAS IŠKOVOJO PERGALĘ DIDŽIAUSIU SKIRTUMU ŠĮ SEZONĄ

10/11/2013

Taip pat skaitykite

Renoiro darbai, asmeniniai daiktai aukcione parduoti už 1,3 mln. dolerių V.Uspaskichas atvyko į teismą, tačiau posėdyje nepasirodė V.Vonžutaitė Policija sučiupo 6 metus ieškotą įtariamąjį žmogžudyste JAV Senato lyderiai susitarė kaip išeiti iš aklavietės, sako senatorė

Įspūdingą pergalę Anglijos IV diviziono rungtynėse iškovojo „Medelyno“ komanda. Jie rezultatu 122:58 (36:8;18:16;40:13;28:21) nepaliko vilčių Maidstone „Warriors“ ekipai.  Nuo pat rungtynių pradžios „Medelyno“ komanda kibo varžovams į atlapus ir pradėjo diktuoti savo taisykles jų aikštelėje. Nors „Medelynas“ ir vertėsi be pagrindinio vidurio puolėjo Beno Švalkūno, įžaidėjo Evaldo Virbalo bei trenerio Viliaus Jastremsko, tačiau tai jiems nesutrukdė sužlugdyti savo varžovus jau pirmajame kėlinyje. Po pirmojo kėlionio rezultatas jau buvo 36:8. Antrajame kėlinyje žaidimas truputi išsilygino ir aikštelės šeimininkai nebeleido lietuvaičiams įgyti dar solidesnės pertraukos. Tačiau per trečiąjį ketvirtį baltijos šalių atstovai, tiesiog sumindė savo priešininkus. Per 3 kėlinį jie pelnė net 40 taškų ir pasiekė savo komandos asmeninį rezultatyvumo rekordą šį sezoną. Paskutinysis kėlinys šiose rungtynėse tebuvo formalumas. „Medelynas“ susitvarkė su savo varžovais bei išsivežė lengva pergalę iš Maidstono. Galutinis rungtynių rezultatas 122:58.
Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo net 37 taškus surinkęs Algirdas Matušaitis. Kęstutis Vaidila prisidėjo 33 taškais, o Tadas Bagdonas bei Mantas Balčiūnas atitinkamai pelnė 20 ir 14 taškų.

Informacija:http://medelynas.co.uk/?p=362#more-362