Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaĮvairenybės

Milijardierius Leonardas Lauderas atšaukė vestuves

22/08/2013

Taip pat skaitykite

Italų dokumentinė juosta "Šventasis GRA" laimėjo Venecijos "Aukso liūtą" "Choro" žvaigždė Monteithas mirė nuo heroino ir alkoholio kokteilio, pranešė koroneris Japonijoje- įspūdingas ugnikalnio išsiveržimas Grace Kelly vaikaitė laukiasi ir susižadėjo

Niujorkas, rugpjūčio 21 d. (WENN-BNS). Kosmetikos milžinės "Estee Lauder" vadovas Leonardas Lauderas atšaukė vestuves su savo ilgamete partnere, likus vos kelioms savaitėms iki jungtuvių.

Savo motinos Estee Lauder (Estė Lauder) įkurtai kompanijai vadovaujantis 80-metis praėjusį savaitgalį Filadelfijoje, Pensilvanijoje, turėjo tuoktis su 55-erių metų Linda E.Johnson (Linda E.Džonson), tačiau paskutinę minutę apsigalvojo.

Jis ir toliau palaiko artimus santykius su L.E.Johnson, kuri yra Bruklino viešosios bibliotekos Niujorke prezidentė. Maža to, nors tuoktuvės neįvyko, pora išskrido "medaus mėnesio" į Sardiniją Italijoje.

"Žmonėms jie sakė, kad vestuvės nukeliamos, bet kol kas nauja data dar nepaskirta", - sakė vienas šaltinis laikraščio "New York Post" paskalų skilčiai "Page Six".

"Yra manančių, kad Leonardas ir Linda iki vestuvių nesusitarė dėl priešvedybinės sutarties, tačiau iš tiesų ši sutartis buvo pasirašyta gerokai anksčiau", - pridūrė jis.

Apie L.Laudero būsimas vestuves buvo pranešta praėjus dvejiems metams po jo žmonos Evelyn mirties. Ji mirė 2011 metų lapkritį, pralaimėjusi kovą su krūties vėžiu.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS

Leonardas Lauderas Estee Lauder Linda E.Johnson