Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaEuropa

Mirė garsus rusų teatro ir kino aktorius Jurijus Jakovlevas

30/11/2013

Taip pat skaitykite

Austrijoje keturis žmones nužudęs brakonierius policijos užspeistas žuvo liepsnose Prie Sicilijos išgelbėti 163 migrantai, tarp kurių yra dešimtys vaikų Europos Sąjunga turi kalbėtis su Rusija apie Rytų partnerystę, sako Merkel ES Konkurencingumo taryboje linksniuojama vidaus rinka ir vartotojų apsauga

Maskva, lapkričio 30 d. ("Interfax"-BNS). Rusijos sostinėje praėjusią naktį mirė teatro ir kino aktorius Jurijus Jakovlevas, eidamas 86-uosius.

"Liūdėdami pranešame. Šiandien naktį iš gyvenimo išėjo SSRS liaudies artistas Jurijus Vasiljevičius Jakovlevas", - parnešė šeštadienio rytą Akademinis Jevgenijaus Vachtangovo teatras savo tinklalapyje.

Įžymusis rusų aktorius gimė 1928-ųjų balandžio 25 dieną. 1952-aisiais baigė Boriso Ščiukino aukštąją teatro mokyklą ir buvo priimtas į J.Vachtangovo teatrą. Atliko daugiau kaip 100 vaidmenų teatre ir kine.

Kine jo pirmasis vaidmuo buvo Čiachotkinas muzikinėje komedijoje "Ant scenos pakylos" (Na podmostkach sceny).

Pagrindiniu J.Jakovlevo vaidmeniu laikomas kunigaikštis Myškinas "Idiote". Šis vaidmuo kaip tik ir išgarsino aktorių.

J.Jakovlevas bendradarbiavo su režisieriumi Eldaru Riazanovu; filmavosi jo juostose: "Žmogus iš niekur", "Husarų baladė", "Likimo ironija arba po pirties". Filmavosi juostose "Ana Karenina", "Žemiška meilė", "Likimas".

Garsūs jo vaidmenys ir režisieriaus Leonido Gaidajaus filmuose: "Ivanas Vasiljevičius keičia profesiją", "Kin-dza-dza".

Vaidino ir tokiuose filmuose kaip "Mergaitė ant rutulio", "Drama medžioklėje", "Seniai plėšikai" , "Idealus vyras", "Grafienė de Monsoro", ir daugelyje kitų.

Aktorius pelnė daugybę apdovanojimo ir vardų.

Atsisveikinimas su J.Jakovlevu vyks antradienį gruodžio 3 dieną J.Vachtangovo teatre nuo 10 iki 13 val. Tada laidotuvių procesija pajudės į Novodevičjės kapines.

BNS informacija

Nuotrauka:akter.kulichki.net