Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaPsichologija

Motivatorius

18/03/2013

Taip pat skaitykite

Kaip padėti krūties vėžiu sergančiai moteriai susidoroti su emocijų antplūdžiu? Ar vaikai padaro mus laimingus? Kodėl vieniems viskas, o kitiems nieko Šv. Kalėdų liūdesys arba šventės emigravus

Motivatorius
Ar manote, kad galėtumėte pasiekti daugiau jei įdėtumėte daugiau pastangų? Jei visa Jūsų energija būtų nukreipta į vieną tikslą? Ar norėtumėte turėti daugiau pasitikėjimo, kuris Jus pastūmėtų teisinga linkme? Ar pasiektumėte daugiau, jei žinotumėte kaip teisingai bendrauti su žmonėmis, kurie Jus supa darbe, namuose?  Tikimės, jog ši rubrika padės Jums atrasti būdus, kaip pasiekti savo norimų rezultatų.
Didžiausia dovana, kurią galite sau suteikti yra matyti save motyvuotą, dinamišką ir sėkmingą žmogų. Tas, kuris nuolatos yra pilnas genelių idėjų, sugeba atrinkti geriausias iš jų ir po to atitinkamai imtis veiksmų, kad pasiekti savo tikslų.
Pirma ateina mintys, tada idėjos, kurios veda į veiksmus, kurios paverčia svajones į realybę. Antras svarbiausias sėkmės ingredientas yra Jūsų vaizduotėje sukurtas imidžas, Jūsų pasaulio ar aplinkos, kur viskas veikia taip, kaip reikėtų.  Sudėjus šiuos du dalykus su atsidavimu ir entuziasmu, Jūs pasieksite tai, ko trokštate ir turėsite pagrindinius ingredientus motyvacijai, kurie padės Jums siekiant savo troškimų.
Motyvacija – tai požiūris, mąstymo būdas, būsena, kuri padės Jums siekiant užsibrėžtų tikslų. 
Kartais žmonės tiesiog neleidžia vaizduotėje matyti save besiimantį veiksmų, kurie priartintų juos prie savo tikslo, troškimų išsipildymo. Jie tiesiog nužudo dar negimusias svajones. Jei nebandysite sužinoti, kaip galima pasiekti norimo tikslo, Jūs niekada ir nepradėsite siekti jo.
Dažnai girdime žodžius “Darykite tai, kas patinka ir sėkmė Jus aplankys”. Jūs turite pasvajoti, nes priešingu atveju jei Jūs neturėsite svajonės – kaip ji gali išsipildyti? Ar turite svajonę, kuri norite, jog virstų realybe? Suraskite 20minučių pasvarstyti savo svajones.
Ko Jūs norite? Žinodami, kas Jūs esate ir atrasdami ko Jūs iš tikrųjų norite yra kelias į sekmę. Kas Jus traukia? Kokius pakeitimus Jums reikia padaryti savo gyvenime, kad turėtumėte tokį gyvenimą, apie kurį svajojate. 
Kai žinote ko norite, Jūs galite pamatyti kas Jus stabdo? Jūs tiesiog garsiai savęs paklauskite, jei dar nežinote. Dažnai garsiai savęs paklausę mes greičiau ir lengviau surandame atsakymus.
PABANDYKIME! Jei žinotume, kad pasiseks bet kas, ko imsitės, ką labiausiai norėtumėte pasiekti. Suraskite 20 minučių ir surašykite sąrašą.
Paklauskite savęs “Ką aš labiausiai mėgstu veikti?” , “Kas mane daro laimingą/-u?”
Kai Jūs žinote kas Jus labiausiai įkvepia, kokiam darbui Jūs pasiruošę save atiduoti, sekantis darbas yra sugalvoti, kaip iš to galima uždirbti pinigus. O gal pažįstate ką nors ar skaitėte apie ką nors, kuris jau užsiima tokie veikla, kurią Jūs norėtumėte patirti. 
Kai kurie žmonės siekia rezultatų, bet nesidžiaugia pačiu procesu siekiant jų. Mėgaukitės ne tik pasiekiamais rezultatais, bet ir keliu vedančiu į pačius rezultatus.