Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaKrepšinis

Naujas Kauno "Žalgirio" krepšininkų aprangas įkvėpė pergalingas 9-asis dešimtmetis

08/11/2013

Taip pat skaitykite

Lietuvos moterų krepšinio lygos čempionės sezoną pradėjo pergale svečiuose "Lietuvos krepšinis tapo per daug komandinis, mums trūksta lyderių" - įsitikinęs treneris Arvydas Gronskis Ado Juškevičiaus indėlis į Vokietijos krepšinio klubo pergalę kontroliniame mače - dvidešimt taškų Rezultatyvus Donato Zavacko žaidimas neišgelbėjo Rusijos krepšinio čempiono nuo nesėkmės kontrolinėse rungtynėse Italijoje

Kaunas, lapkričio 7 d. (BNS). Prasidėjusiame 2013-2014 metų sezone Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionai Kauno "Žalgirio" krepšininkai į aikštelę žengia vilkėdami revoliucines "adidas" aprangas. Nors jų gamybai naudojamos naujos kartos medžiagos, tačiau pačių marškinėlių dizainas atkuria legendinio "Žalgirio" aprangų detales.

Naujųjų žalgiriečių aprangų išskirtinumas - priekinėje marškinėlių dalyje matomos juostos. Jos pakartoja horizontalias linijas ant marškinėlių, kuriuos 9-ajame dešimtmetyje dėvėjo Arvydas Sabonis, Valdemaras Chomičius, Gintaras Krapikas ir kiti žalgiriečiai. Pagal legendinio laikotarpio dizainą sukurti ir žaidėjų numeriai.

Šių metų sezono aprangas, kaip ir prieš tris dešimtmečius, kūrė "Žalgirio" partneris "adidas". Dizaino ir gamybos procesai užtruko pusantrų metų. Kūrėjai siekė pasiūti kiekvienam krepšininkui patrauklius ir patogius marškinėlius ir šortus, todėl atsižvelgė į klubo pateiktas idėjas bei pačių žaidėjų pageidavimus.

"Klubo tradicijos mums yra labai svarbios, todėl net aprangos detalės primena, kokiai garbingai komandai atstovaujame. Nauji marškinėliai patogūs ir lengvesni, tik nenorime, kad sugrįžtų trumpųjų krepšinio šortų mada", - juokavo "Žalgirio" kapitonas Paulius Jankūnas.

Šiemet ULEB Europoje su revoliucinėmis aprangomis žaidžia tik keturi klubai - Kauno "Žalgiris", Madrido

"Real", Miuncheno "Bayern" ir Atėnų "Panathinaikos". Jos šiems klubams sukurtos, įvertinant jų pasiekimus ir išskirtines tradicijas.

Unikalios aprangos gaminamos iš audinių "Revolution 30", kuriuos naudoja visos NBA komandos. Nauji marškinėliai ir šortai pasiūti naudojant specialią technologiją, padedančią sumažinti trintį tarp kūno ir drabužio. Tokiu būdu žaidėjams lengviau judėti, jie aikštelėje atrodo energingesni ir vikresni.

"Pirmuosius atsiliepimus apie naująsias aprangas gavome ir iš žalgiriečių - jie pastebi revoliucines marškinėlių bei šortų savybes. Taip pat krepšininkai vertina klubo tradicijų tęstinumą, kuris atsispindi aprangų dizaine", - sakė "adidas group" marketingo vadovė Lietuvoje Rūta Žukaitytė.

Nuo ankstesniųjų krepšinio aprangos skiriasi tuo, jog yra 35 proc. lengvesnės ir greičiau išdžiūva. Be to, pažangios technologijos audiniuose "Revolution 30" sugeria žaidėjų prakaitą greičiau nei per tris sekundes.

 

BNS informacija