Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaTelefonai

Naujoji „Google“ operacinė sistema „Android M“ laikė egzaminą

09/06/2015

Taip pat skaitykite

Oficialiai pristatytas iPad 3 10 iPhone 5 gandais apipintų funkcijų jau yra kituose telefonuose „Nokia“ pristatė du itin pigius fotografuojančius telefonus Lietuvoje išmanieji telefonai populiariausi Baltijos valstybėse

Neseniai „Google“ pristatė „Android M“ – naują operacinės sistemos versiją, kuri turės daug naujovių. Viena iš jų yra energijos taupymo režimas „Doze“. 

Po tam tikro neveiklumo laiko išmanusis telefonas arba planšetė automatiškai persijungia į „gilaus miego“ būklę, kuri suvartoja žymiai mažiau energijos nei įprastas budėjimo režimas. Vokietijos ekspertai nusprendė patikrinti, kaip veiksmingai „Doze“ dirba „Nexus 5“ išmaniajame telefone.

Jie paėmė du „Nexus 5“ be SIM kortelių (viename instaliuota „Android 5.1.1“, kitame - „Android M Developer Preview“), išjungė Bluetooth, NFC, „Android Beam“ ir LED indikatorių, įjungė Wi-Fi ir GPS.

Per dvi paras „Nexus 5“ su „Lollipop“ išsikrovė 24%, o įrenginys su „Android M“ – tik 9 procentus. 

Kitame bandyme ekspertai atkūrė visų kitų nustatymų gamyklines reikšmes, prisijungė prie trijų elektroninio pašto sąskaitų, suinstaliavo „Facebook“, „Facebook Messenger“, „Talon for Twitter“ (Plus) ir ten prisijungė, įdiegė programas „9GAG First“, „AirDroid“, „Android Wear“, „BeyondBod“, „CalDAV-Sync“, „Chrome Beta“, „Chrome Remote Desktop“, „Chromecast“, „ES Datei Explorer“, „Feedly“, „Google“ rašysenos įvestį, „Hangouts Dialer“, „IMDb“, „Inbox“, LVC, „Yahoo Weather“ ir „Wikipedia“, prisijungė prie Wi-Fi per „Vodafone EASYBOX 904 XDSL“ maršrutizatorių ir pilnai įkrautus telefonus paliko 48 valandoms.

Per dvi paras „Nexus 5“ su „Lollipop“ išsikrovė 24%, o įrenginys su „Android M“ – tik 9%. Taigi, vieno įkrovimo pakaks 200 valandų aparatui su dabartine „Android“ versija ir 533 valandoms naudojant naująją OS. Skirtumas – 2,7 karto!

Žinoma, „Doze“ negali taip pat gerokai padidinti išmaniojo telefono aktyvaus darbo trukmės, bet toks požiūris į budėjimo režimą bus ypač naudingas tiems, kurie naudoja įtaisą tik tada, kai to iš tiesų reikia.

Reikia pažymėti, kad ši naujovė nėra vienintelė „Android M“ energijos suvartojimo mažinimo priemonė. OS taip pat turi naują funkciją „App Standby“, kuri programoms uždraudžia prisijungti prie tinklo ir neleidžia veikti fone, jei jos ilgą laiką nebuvo naudojamos. Tai turės juntamą poveikį tiems, kurie savo išmaniajame telefone įdiegia daug programų, bet nuolat naudoja tik nedidelį jų kiekį.

Scanpix nuotr. 

europlius.com inf.