Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDienos naujienos

Pakistane susižeidusiam rinkimų kandidatui Imranui Khanui patarta savaitę pailsėti

08/05/2013

Taip pat skaitykite

Žemės ūkio ministerija: lietuviški pieno produktai toliau keliauja į Rusiją Kovo 31-ąją, lygiai po savaitės, sekmadienį laikrodžių rodykles reikia pasukti viena valanda į priekį Nušautas įtariamasis dėl sprogdinimų Bostone "YouTube" tinkle siejamas su teroristais Kanados policija suėmė du asmenis, siejamus su sąmokslu įvykdyti ataką traukinyje

Lahoras, Pakistanas, gegužės 8 d. (AFP-BNS). Kylančiai Pakistano politikos žvaigždei Imranui Khanui (Imranui Chanui) gydytojai patarė savaitę pailsėti, kai jis patyrė kaukolės ir nugaros traumas, nukritęs nuo keltuvo per vieną rinkimų kampanijos susitikimą, trečiadienį nurodė vienas ligoninės pareigūnas.

Buvęs garsus kriketo žaidėjas antradienį susižeidė nukritęs nuo keltuvo galva žemyn per rinkimų kampanijos renginį, ruošiantis ateinantį šeštadienį Pakistane vyksiantiems visuotiniams rinkimams. Jis buvo paguldytas į privačią Shaukat Khanum (Šaukat Chanum) ligoninę Lahore, kurią I.Khanas pats įkūrė nuo vėžio mirusios savo motinos atminimui.

Gydytojai jam rekomendavo laikytis gulimojo režimo, o jeigu kandidatas atsižvelgs į šį patarimą, jis veikiausiai negalės asmeniškai dalyvauti paskutinių rinkimų kampanijos dienų renginiuose.

Tačiau medikai nurodė, kad I.Khano traumos pavojaus gyvybei nekelia.

Ligoninės atstovas Khawaja Naziras (Chavadža Naziras) sakė naujienų agentūrai AFP, kad I.Khanas smarkiai susižeidė galvą, patyrė du nugaros kaulų "lūžius" ir lengvą peties traumą, tačiau jo padėtis nesanti sunki.

"Jo sužeidimai nėra sunkūs. Jis yra privačioje palatoje, o ne ITS (intensyviosios terapijos skyriuje). Jis buvo perkeltas iš ITS į privačią palatą, - aiškino Kh.Naziras. - Gydytojai išsamiau praneš apie jo traumas vėliau šią dieną. Negaliu konkrečiai paaiškinti. Kiek žinau, jam pirmiausiai patarta savaitę pailsėti."

I.Khano partijos "Pakistan Tehreek-e-Insaf" (PTI) atstovas Shafqatas Mehmoodas (Šafkatas Mehmudas) pripažino, jog dėl traumų kandidatas gali nebegalėti asmeniškai dalyvauti kampanijos renginiuose.

"Aišku, kad bendroji kampanija tęsis, tačiau Imranas Khanas dabar gali nebepasirodyti susitikimuose - turėsime palaukti gydytojų rekomendacijų", - Sh.Mehmoodas sakė AFP.

Pasak jo, kartu su I.Khanu nuo keltuvo nukritusių trijų kitų vyrų būklė "gera" ir kad jie grįžo namo pas savo šeimas, patyrę tik lengvas traumas.

 

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

 

BNS