Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaStilius

Palankiausios ir nepalankiausios dienos tuoktis 2013-aisiais

18/03/2013

Taip pat skaitykite

„Funres“ – dviguba citrusų ir mimozos ekstraktų pagalba augalams Apie mažas moteriškas svajones... Naujausios vestuvinės mados tendencijos 2013 stilius

Norite tikėkite, norite ne, tačiau manoma, kad pasirinkta vestuvių diena daro įtaką būsimai santuokai.  Šeimos laimė, anot senolių ir išsidėsčiusių planetų, priklauso ne tik nuo meilės ir pagarbos partneriui, tačiau ir mėnesio ar dienos, kada susituokėte. 
Sutuoktuvių diena – tai šeimos užgimimo diena. Ar 2013-ieji tinkami planuoti vestuves – subjektyvus klausimas ir atsakymas į šį klausimą priklauso tik nuo jaunavedžių prietaringumo. Tačiau jeigu norite pasirinkti gerą ir tinkamą dieną savo vestuvėms, vadovaukitės astrologų sudarytu tinkamiausių vestuvėms  2013 m. datų kalendoriumi.
Tie, kurie domisi horoskopais, greičiausiai žino, kad pagal Rytų kalendorių 2013-ieji – Gyvatės metai, kitaip dar vadinami „našlės“ metais. Pagal Rytų kalendorių gyvatė simbolizuoja išmintį ir supratingumą, tad verta atkeipti dėmesį į santuokai nepalankias dienas.
Nepatariama tuoktuvių ceremonijai rinktis antradienio ir ketvirtadienio. Antradienį valdo Marsas, vadinasi, porą, susituokusią šią dieną, nuolat persekios beprasmiai ginčai, konfliktai. Ketvirtadienis vestuvėms nepalankus dėl to, kad jam vadovauja Jupiteris, t.y. šeimoje nuolat vyks kova dėl lyderystės, ir tai bus rimta priežastis dažnai įsiplieksti barniams.
Planuojant vestuvių datą, rekomenduojama atsižvelgti ir į tai, kokiame Zodiako ženkle bus mėnulis. Nerekomenduotina tuoktis tada, kaip mėnulis Dvynių, Mergelės, Skorpiono, Vandenio, Ožiaragio ir Avino ženkluose. Palankiausia tada, kai mėnulis Vėžio, Jaučio ir Svarstyklių Zodiako ženkluose.
Rinktis vestuvių datą, kai mėnulis Žuvų ženkle rekomenduojama tiems, kurie tuokiasi dėl nėštumo, išskaičiavimo. Mėnulis Liūto ženkle - sėkmingiausios tos santuokos, kurių vestuvių pokylis dvelkia prabanga. Mėnulis Šaulio ženkle - tuoktis tuo momentu derėtų toms poroms, kurios pasirašys vedybų sutartį, planuoja įdomią medaus mėnesio kelionę.
Taigi jeigu žvilgtelėtume į Mėnulio kalendorių, 2013 metais santuokai nepalankios būtų šios mėnesių dienos: 9, 15, 20, 23, 29. Jei šis svarbus gyvenimo žingsnis bus žengtas per Mėnulio užtemimą – sakoma, santuoka greitai iširs.
Tinkamiausi mėnesiai susituokti 2013 metais būtų vasaris, balandis, rugpjūtis, rugsėjis, lapkritis ir gruodis. Sakoma, jog susituokus rugpjūtį jaunavedžių lauks daug malonių permainų, rugsėjį - šeimas lydės ir turtai, ir džiaugsmas, o susituokus gruodį - meilė šeimoje truks visą gyvenimą. Atsižvelgiant į Mėnulio kalendorių, palankiausios dienos sutuoktiniams ištarti „taip“ būtų 3, 6, 12, 17, 24 ir 27. O pasak mūsų protėvių, ypatingos, sėkmę lemiančios mėnesio dienos yra tos, kuriose dominuoja skaičiai 3, 5, 7, 9. Jų manymu, poras sukūrusias šeimas šiomis dienomis, visur lydės sėkmė, neapleis  turtas ir džiaugsmas, o santykiai bus šilti ir nuoširdūs.     

Nustatinėdami geriausią datą santuokai, galite remtis astrologija, numerologija, tačiau atminkite, jog tai nėra šimtaprocentinė šeimos laimės garantija, nes santuokos sėkmę lemia tarpusavio supratimas, pagarba ir pastangos.