Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaPikantiškos naujienos

Papua Naujojoje Gvinėjoje "vampyras" tėvas valgė savo nužudytos dukros mėsą

11/10/2013

Taip pat skaitykite

Paviešinta informacija apie M. Schumacherio palikimą Australijos anglikonai išsirinko pirmąją vyskupę moterį Prancūzijos pirmoji pora oficialios santuokos įregistruoti neplanuoja Paris Jackson dabar visada bus Marilyn Mansono VIP svečių sąraše

Sidnėjus, spalio 11 d. (AFP-BNS). Papua Naujojoje Gvinėjoje buvo suimtas "vampyru" pramintas vyras, kuris, kaip įtariama, nužudė savo mažametę dukrą perkąsdamas jai kaklą, o vėliau valgė mergaitės mėsą ir gėrė jos kraują, penktadienį pranešė žiniasklaida.

Policija nurodė, kad tas šiurpus incidentas, įvykęs trečiadienį vienoje gyvenvietėje netoli Laė miesto, buvo "kanibalizmo aktas".

Dienraštis "Papua New Guinea Post-Courier" citavo vietos tarybos narį Johną Kenny (Džoną Kenį), vieną iš pirmųjų atvykusį į nusikaltimo vietą, kuris sakė, kad trejų metų mergytė ir jos motina buvo atėjusios aplankyti tėvo, kai šis griebė mažametę ir nusinešė ją į netoliese augančius krūmynus.

Pasak J.Kenny, vyras įtariamas smarkiai suspaudęs dukrelę, giliai įkandęs jai į kaklą, valgęs jos mėsą ir čiulpęs kraują.

Du berniukai, kurie buvo įsilipę į netoliese augančią kokospalmę, pamatė tą vyrą ir pabėgę paskelbė pavojų.

"Jis tiesiog juokėsi iš tų berniukų ir toliau rijo mėsą bei čiulpė kraują, - J.Kenny sakė laikraščiui. - Berniukai išsigando ir greitai nubėgo perspėti žmonių."

Kai gyventojai atėjo į incidento vietą, vyras esą numetė kūną į krūmus ir pabėgo, tačiau vėliau buvo sučiuptas ir perduotas policijai.

Papua Naujojoje Gvinėjoje neretai įvyksta incidentų, susijusių su juodąja magija, raganavimu ir kanibalizmu.

Praeitais metais policija suėmė dešimtis žmonių, kaip manoma, priklausiusius kanibalų kultui, kurio nariai kaltinami nužudę bent septynis žmones, valgę jų žalias smegenis ir virę sriubą iš jų penių.

2011 metais buvo paskelbtas, kad vienas vyras buvo sučiuptas valgantis savo klykiančio kūdikio mėsą per raganavimo iniciacijos ceremoniją.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS