Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDienos naujienos

Paragvajuje protestuojantys autobusų vairuotojai leidosi "nukryžiuojami"

30/08/2013

Taip pat skaitykite

Buhalterinės paslaugos ir apskaita UK - klausti nieko nekainuoja Į Turkiją mergaitė atvyko su žaisliniu pasu "London Lithuanian RFC" susitiks su "Dagenham Rugby Club" komanda Ar tikrai Joninių naktį laimę atneša žydintis česnakas?

Asunsjonas, rugpjūčio 30 d. (AFP-BNS). Paragvajuje aštuoni autobusų vairuotojai ir vieno iš jų žmona leidosi nukryžiuojami, tokiu neįprastu būdu protestuodami prieš jų atleidimą iš darbo, ketvirtadienį pranešė vienas naujienų agentūros AFP žurnalistas.

Protestuotojų delnai buvo perverti beveik 40 centimetrų ilgio vinimis tarp vidurinio ir rodomojo piršto, kurios buvo sukaltos į medinius kryžius.

Vairuotojai žadėjo tęsti protestą šalia autobusų terminalo Lukės mieste už 12 kilometrų nuo Asunsjono, kol jie bus grąžinti į darbą.

Protestuotojai buvo prikalti ant paguldytų kryžių, o šalia kiekvieno iš jų buvo padėtas tuščias karstas.

Vietos profsąjungos lyderis Juanas Villalba (Chuanas Viljalba), kuris taip pat buvo nukryžiuotas, sakė, kad ši proceso akcija vyks "iki galo".

"Mūsų pozicija aiški: norime, kad aštuoni darbuotojai būtų grąžinti į darbą su visomis darbuotojų lengvatomis. Kitaip streikas nebus atšauktas", - pažymėjo jis.

J.Villalbos žmona - 39 metų Maria Concepcion Candia (Marija Konsepsjon Kandija) - trečiadienį irgi leidosi nukryžiuojama šalia vyro.

Keturi kiti profsąjungos nariai paskelbė jau 36 dienas vykstantį bado streiką.

J.Villalba sakė AFP, kad kai kurių protestuotojų sveikata sutriko: jie smarkiai karščiuoja ir jaučia skausmus pilve bei krūtinėje.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS

Paragvajus protestas