Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaStilius

Pašto ženklų ir atvirukų konkursas artėja į pabaigą

18/03/2013

Taip pat skaitykite

Kirpėja Vaida Urbaitė: „Lietuva jau nebe namai, o Anglija jais dar netapo" Kinijos menininkas Ai Weiwei sukūrė milžinišką žemėlapį iš pieno mišinio kūdikiams skardinių Aistros pagal Feng Shui Palankiausios ir nepalankiausios dienos tuoktis 2013-aisiais

Liko savaitė, kai galima Lietuvos paštui pateikti darbų projektus pašto ženklų konkursui temomis „Lietuvos kariuomenės uniformos“ ir „S. Dariaus ir S. Girėno skrydžiui per Atlantą – 80 metų“ bei ženklintų atvirukų konkursui tema „Šv. Kalėdos ir Naujieji metai“.

Konkursuose gali dalyvauti ne tik profesionalūs dailininkai, bet ir visi noro nestokojantys mėgėjai. Jokių reikalavimų – amžiaus, išsilavinimo ar pan. – konkurso dalyviams  nėra keliama.

Pašto ženklų ir ženklintų atvirukų projektus autoriai konkursui turi pateikti iki šių metų kovo 25 dienos adresu:

AB Lietuvos pašto Pašto ženklų leidybos departamentui

J. Jasinskio g. 16

03500 Vilnius

Pašto ženklų kūrimo konkurso nugalėtojai bus apdovanoti piniginėmis premijomis. Pirmosios vietos nugalėtojams už sukurtą vieną pašto ženklą atiteks 1 000 litų, antrosios vietos – 750, trečiosios – 450 litų premijos. Ženklintų atvirukų pirmosios vietos laimėtojui atiteks 1 500 litų premija, antrosios – 1 000 litų, trečiosios – 750 litų.

Pašto ženklų konkurso nugalėtojus renka speciali komisija, kurią sudaro Susisiekimo ministerijos, Lietuvos pašto atstovai, dailininkai, istorikai ir kitų sričių specialistai.

Iš viso 2013-aisiais bus išleisti 25 pašto ženklai tokiomis temomis kaip „Kinų Naujieji metai“, „Žymūs žmonės“, „Technikos paminklai“, „Lietuvos raudonoji knyga“, „Atvirlaiškių manai“, „Nacionalinis Lietuvos paukštis“, „Mokslo laimėjimai“, „Šv. Kalėdos ir Naujieji metai“ ir kt.

Daugiau informacijos apie pašto ženklų ir ženklintų atvirukų konkursus rasite čia.

Akcinė bendrovė Lietuvos paštas – plačiausią pašto paslaugų teikimo vietų tinklą turinti bendrovė Lietuvoje. Lietuvos paštas taip pat teikia logistikos, finansinio tarpininkavimo ir elektronines paslaugas.

bns.lt