Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaAzija

Per mirtininko išpuolį Damaske žuvo mažiausiai 12 žmonių

08/04/2013

Taip pat skaitykite

Rusijos Didysis teatras po skandalų atleido direktorių Tunise nukauti du džihado kovotojai ir dar du suimti, pranešė šaltinis VRM Vakarų Kinijos vienuolyne susidegino tibetiečių vienuolis Irano aukščiausiasis lyderis Khamenei perspėja apie Egipte galintį išsivystyti pilietinį karą

Damaskas, balandžio 8 d. (AFP-BNS). Damasko centre pirmadienį mirtininkas detonavo sprogmenų prikrautą automobilį, pranešė Sirijos valstybinė žiniasklaida, o medicinos pareigūnai informavo, kad per išpuolį žuvo mažiausiai 12 žmonių ir dar 45 buvo sužeisti.

"Teroristai tarp Septynių fontanų ("Sabaa Bahrat") aikštės ir Šahbanderio gatvės susprogdino automobilyje (buvusią) bombą", - pranešė valstybinė televizija ir pridūrė, jog, pirminiais duomenimis, išpuolį įvykdė savižudis.

AFP korespondentas sakė, kad sprogimas padarė didelės žalos ir netrukus po jo girdėjosi intensyviai šaudant. Sprogimo sukelta banga išmušė naujienų agentūros Damasko biuro langus, tačiau niekas iš darbuotojų nebuvo sužeistas.

Televizija parodė filmuotą medžiagą iš įvykio vietos, kur pro kylančius aukštus tirštus dūmus beveik nesimatė aplinkui esančių pastatų.

Sprogimas nuniokojo dešimtis automobilių, dalis jų buvo neatpažįstamai sulamdyti, o kiti neteko stiklų arba liko su suskilusiais.

Į incidento vietą atskubėję ugniagesiai gesino nuo sprogimo užsidegusius automobilius. Vienas valstybinis transliuotojas pranešė, kad sprogimas įvyko netoli mokyklos ir pridūrė, kad tarp žuvusiųjų ir nukentėjusiųjų turėtų būti vaikų.

Filmuotoje medžiagoje matyti po sprogimo gatvėje likę žuvusių žmonių kūnai ir jų dalys, kuriuos praeiviai dengė drabužiais arba kartotinėmis dėžėmis.

Damasko mečetėje kovo 21 dieną nugriaudėjęs sprogimas nusinešė mažiausiai 49 žmonių, tarp jų vieno režimą palaikančio sunito dvasininko, gyvybes.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

 

BNS