Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaAmerika

Pirmoji indų kilmės "Mis Amerika" sveikina konkurso įvairovę

16/09/2013

Taip pat skaitykite

Oklahomoje tornadas nusinešė trijų audrų persekiotojų gyvybes JAV žvalgybos duomenų rinkimo programos padėjo sužlugdyti 50 sąmokslų, teigia NSA vadovas Brazijoje mirė automobilio parblokštas protestuotojas Naujai registruotų bedarbių skaičius JAV praėjusią savaitę smuko 10 tūkst.

Atlantik Sitis, Naujasis Džersis, rugsėjo 16 d. (AP-BNS). Kelios akimirkos po to, kai sekmadienio vakare laimėjo 2014 metų "Mis Amerika" karūną, Nina Davuluri pasakojo, kokia yra patenkinta, kad jau beveik šimtą metų rengiamame konkurse matomas įvairiausias grožis ir įvairiausi talentai.

24 metų "Mis Niujorkas" yra pirmoji indų kilmės konkursantė, tapusi "Mis Amerika"; jos numeris talentų rungtyje buvo Bolivudo šokis.

"Aš taip džiaugiuosi, kad ši organizacija priėmė įvairovę", - sakė ji savo pirmojoje spaudos konferencijoje po pergalės Atlantik Sičio salėje "Boardwalk Hall". - Esu dėkinga, kad yra namuose žiūrinčių vaikų, kurie pagaliau gali pajusti ryšį su naująja "Mis Amerika".

Jos šūkis konkurse buvo "švęsti įvairovę per kultūrinę kompetenciją".

Sirakjuse Niujorko valstijoje gyvenanti mergina nori tapti gydytoja ir stoja mokytis medicinos, tad jai labai pravers 50 tūkst. dolerių stipendija, laimėta drauge su titulu.

Ji yra antroji iš eilės konkursą "Mis Amerika" laimėjusi "Mis Niujorkas" - titulą ji perėmė iš Mallory Hagan (Malori Heigan), kuri buvo išrinkta sausio mėnesį, kai konkursas dar buvo rengiamas Las Vegase. "Miss America Organization" kompensuos M.Hagan už sutrumpintą jos "karaliavimo" laiką.

N.Davuluri pergalė sulaukė ir negatyvių komentarų "Twitter", kur kai kurie vartotojai reiškė nusivylimą tuo, kad konkursą laimėjo indų kilmės mergina. Ji į tokius komentarus nekreipia dėmesio.

"Turiu pakilti virš šito, - sakė ji. - Visuomet laikiau save visų pirma amerikiete".

Pirmąja vicemis tapo "Mis Kalifornija" Crystal Lee (Kristal Li). Tarp penkių finalisčių taip pat yra "Mis Minesota" Rebecca Yeh (Rebeka Jė), "Mis Florida" Myrrhanda Jones (Miranda Džouns) ir "Mis Oklahoma" Kelsey Griswold (Kelsi Grisvold).

Prieš konkursą daug dėmesio sulaukė "Mis Kanzasas" Theresa Vail (Teresa Veil), armijos seržantė, kuri, kaip manoma, yra pirmoji "Mis Amerika" konkursantė, atvirai demonstruojanti savo tatuiruotes. Jai ant šono yra ištatuiruota "Ramybės malda", o ant menties - maža kariškių emblema.

T.Vail laimėjo "Amerikos pasirinkimo" balsavimą ir pateko į pusfinalį, bet pirmajame dešimtuke jos nėra.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS