Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaLietuva

Policija palydėjo galbūt neblaivų E.Vareikį iki taksi

29/08/2013

Taip pat skaitykite

Lietuva turi sparčiau įgyvendinti esmines reformas Nuo liepos 1d. prasižengę pradedantys vairuotojai turės mokytis papildomai Klaipėdos SGD terminalas kelia nerimo Latvijai Penktadienį Valdovų rūmuose laukiama dešimttūkstantojo lankytojo

Vilnius, rugpjūčio 29 d. (BNS). Seimo narys Egidijus Vareikis išvyko iš Vilniaus oro uosto, kuriame ketvirtadienį buvo pastebėtas galbūt neblaivus.

Policija BNS informavo, kad pareigūnai apie 12.20 val. palydėjo parlamentarą iki taksi automobilio.

Naujienų portalų duomenimis, ketvirtadienio rytą E.Vareikis turėjo skristi į Romą dalyvauti Tarptautinio katalikų įstatymų leidėjų tinklo (International Catholic Legislators Network (ICLN) organizuojamose diskusijose.

Pareigūnai, stebėję E.Vareikį oro uose, nenustatė, kad jis būtų padaręs pažeidimą.

Administracinių teisės pažeidimų kodeksas numato, kad bauda iki 50 litų gali būti baudžiama už "girto pasirodymą viešosiose vietose, įžeidžiant žmogaus orumą ir visuomeninę dorovę".

Oro uosto komunikacijos koordinatorė Greta Babarskaitė BNS taip pat sakė, kad incidentų su E.Vareikiu nefiksuota. Jos teigimu, oro uostas yra vieša vieta ir čia neblaiviam būti negalima, tačiau nėra praktikos iš čia išprašyti išgėrusius asmenis, kol jie nepažeidžia viešosios tvarkos.

"Tai yra vieša vieta, jai galioja lygiai tokios pačios taisyklės, kokios galioja Vilniaus miesto gatvėms. Jeigu neblaivus asmuo triukšmauja, kitaip trukdo aplinkiniams, tai taip galima padaryti (išprašyti - BNS), bet šiuo atveju tokių incidentų nebuvo", - patikino ji.

E.Vareikiui šiemet buvo iškelta byla dėl kito incidento, kuriame jis dalyvavo neblaivus.

Policijos duomenimis, E.Vareikis,būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, gegužės 4 dieną savo namuose Vilniaus rajone smurtaudamas prieš savo sutuoktinę sukėlė jai fizinį skausmą.

Tačiau liepąbyla buvo nutraukta, nes E.Vareikis prisipažino padaręs nusikalstamą veiką ir susitaikė su nukentėjusiąja.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS

E.Vareikis neblaivus girtas palydėjo iki taksi seimo narys