Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaĮvairenybės

Popmuzikos dievaitė Lady Gaga apsinuogins naujame dokumentiniame filme

23/08/2013

Taip pat skaitykite

Holivudo Šlovės alėjos 2 500-oji žvaigždė skirta Jennifer Lopez Milijonierius išleido £330tūkst. šampanui Kinijoje internetu išaiškintas paminklą Luksore subjaurojęs vandalas Ispanijos tenoras Domingo tikisi pasijusti "daug geriau" po gydymo

Niujorkas, rugpjūčio 23 d. (WENN-BNS). Popmuzikos superžvaigždė Lady Gaga (Leidi Gaga) tikriausiai leis paganyti akis savo gerbėjams naujame dokumentiniame filme - tokias viltis pakurstė faktas, kad dainininkė buvo nufilmuota repetuojanti nuoga.

Lady Gaga nusprendė įamžinti, kaip buvo kuriamas jos būsimasis ketvirtasis albumas ARTPOP, taip pat savo gijimą po vasarį atliktos klubo operacijos.

Gerbėjai taip pat galės pamatyti ją nusimetančią drabužius savo darbe, nes dainininkė tvirtina, kad kostiumai pernelyg ją varžo.

"Aš iš tikrųjų jaučiu dėl to jaudulį. Ten bus pateikta mano patirtis mene, taip pat mano gastrolės ir gijimas, - sakė Lady Gaga. - Ir ten išties daug nuogybių. Tačiau tiesiog aš taip dirbu - dirbu nuoga. Man patinka jaustis laisvai. Neketinau dangstytis dėl to, kad ten buvo kamera."

Savo naujajame projekte Lady Gaga bendradarbiauja su iškiliu mados fotografu Terry Richardsonu (Teriu Ričardsonu).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS

Popmuzika dievaitė Lady Gaga