Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDienos naujienos

Populiariausias Kinijos tinklaraštininkas sulaukė didžiulės internautų užuojautos, pranešęs apie vėžį

06/09/2013

Taip pat skaitykite

Medicinos premija Stokholme prasidės Nobelio apdovanojimų maratonas Daugiau nei pusė Didžiosios Britanijos valstybės įmonių gali būti privatizuotos per 5-8 metus Madeleine McCann byloje įvardinami 20 įtariamieji Italijos prezidentas Napolitano vėl sieks prezidento posto, paprašytas pagrindinių partijų

Pekinas, rugsėjo 6 d. (AFP-BNS). Vieną garsiausių Kinijos tinklaraštininkų Kai-Fu Lee penktadienį užgriuvo užuojautų lavina, jam paskelbus, kad serga vėžiu.

Buvęs interneto milžinės "Google" Kinijos padalinio vadovas turi daugiau nei 51 mln. pasekėjų populiariame socialiniame tinkle "Sina Weibo", panašiame į "Twitter" - tai yra daugiau nei Ispanijoje gyventojų, ir yra pripažintas įtakingiausiu interneto vartotoju.

"Gyvenimas yra ribotas, bet pasaulis privalo judėti toliau. Pagaliau, prieš vėžį yra lygūs visi", - paskelbė Kai-Fu Lee tinklaraštyje ketvirtadienio vakarą.

Taivane gimęs amerikietis, dabar vadovaujantis Pekine įsteigtam rizikos kapitalo fondui, remiančiam technologinių naujovių diegimą, pelnė Kinijos jaunimo pagarbą kaip įkvepianti ir drąsi asmenybė.

Internete pasirodžiusi Kai-Fu Lee žinutė iš karto sulaukė didžiulio susidomėjimo ir penktadienį tapo daugiausiai komentarų - 140 tūkst. - sulaukusiu pranešimu, dauguma kurių buvo kupini paramos ir užuojautos.

51-erių Kai-Fu Lee penktadienį padėkojo interneto vartotojams už paramą ir patvirtino, kad jam buvo diagnozuota limfoma. "Tai neatrodo labai optimistiškai, - pridūrė jis. -Toks gyvenimas".

Šis jo komentaras greitai tapo antru pagal populiarumą penktadienio pranešimu tinkle "Sina Weibo".

Kai-Fu Lee garsėja savo drąsiais pasisakymais Kinijos socialiniuose tinkluose, dėl kurių patiria Kinijos valdžios spaudimą.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS