Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaEuropa

Prancūzijos dienraščio redakcijoje pašautas fotografas, jo būklė kritinė

19/11/2013

Taip pat skaitykite

Norvegijoje susidūrus dviem autobusams žuvo du žmonės, keli sužeisti ES ateina galas medienos dūmais rūkytiems gaminiams Berlynas giria ryšius su JAV, minint istorinės prezidento Kennedy kalbos 50-ąsias metines Lenkija planuoja surengti įpareigojantį referendumą dėl euro įvedimo.

Paryžius, lapkričio 18 d. (AFP-BNS). Fotografas, į kurį Prancūzijos kairiosios pakraipos dienraščio "Liberation" redakcijoje šovė įsibrovėlis, pirmadienį grumiasi dėl savo gyvybės, pranešė policija.

27 metų fotografui buvo šauta į krūtinę ir pilvą, jo būklė kritinė.

Policija nurodė, kad užpuolikas po išpuolio, įvykusio apie 10 val. 15 min. vietos (11 val. 15 min. Lietuvos) laiku, pabėgo iš įvykio vietos.

"Liberation" redaktorius Fabriceas Rousselot (Fabrisas Ruselo) nurodė, kad, incidento liudininkų teigimu, įsibrovėlis nieko nepasakė.

"Buvau ką tik atėjusi į darbą ir pamačiau ant žemės gulintį vyrą, susiėmusį už pilvo; kraujas buvo visur", - "Liberation" žurnalistė Anastasia Vecrin (Anastasija Vekren) sakė naujienų agentūrai AFP.

Policijos pareigūnai buvo skubiai pasiųsti į visus žiniasklaidos biurus Paryžiuje, baiminantis tolesnių atakų.

Šis incidentas įvyko praėjus trims dienoms po to, kai vienas vyras įsibrovė į naujienų televizijos BFMTV redakciją Paryžiuje, ginkluotas lygiavamzdžiu šautuvu.

Policija tiria galimą ryšį tarp šių dviejų incidentų.

"Liberation" direktorius Nicolas Demorand'as (Nikola Demoranas) sakė, kad pastarasis išpuolis labai išgąsdino laikraščio darbuotojus.

"Kai žmogus su šautuvu įžengia į laikraščio redakciją demokratinėje šalyje, tai labai rimta - kad ir kokia būtų to žmogaus psichikos būklė", - N.Demorandas sakė naujienų agentūrai AFP.

"Jeigu laikraščiai ir kitokia žiniasklaida turi tapti bunkeriais, mūsų visuomenėje kažkas negerai", - pridūrė jis.

Policija aplink "Liberation" redakciją Paryžiaus centre įrengė saugumo užtvaras.

Laikraštis paskelbė, kad sužeistas vyras dirbo šio leidinio priedo "Next" vieno iš fotografų padėjėju.

 

BNS informacija

Nuotrauka: http://www.morguefile.com