Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaKriminalai

Prieš mėnesį dingusi 19-metė varėniškė rasta negyva

12/06/2013

Taip pat skaitykite

Širvintų rajone nužudytas Baltarusijos pilietis Pasivažinėjimas neblaiviam mašina ir pasipriešinimas policijai šiauliečiui kainavo per 28 tūkst. litų Valkininkų globos namų darbuotoja kaltinama smurtavusi prieš mažamečius Rokiškyje patėvis kirviu sužalojo nepilnametę

Vilnius, birželio 11 d. (BNS). Gegužės viduryje Varėnoje be žinios dingusi Sandra Naujūnaitė rasta negyva. Policijos pareigūnai portalui lrytas.lt patvirtino, kad rado devyniolikmetės kūną.

Pirminiais duomenimis, merginos kūnas rastas Vilniaus rajone, netoli Senųjų Trakų. Jį pareigūnams pavyko aptikti, kai buvo sulaikytas įtariamasis Alytaus gyventojas. Jis pats parodė pareigūnams vietą, kur buvo devyniolikmetės palaikai.

20-metis vaikinas buvo sulaikytas pirmadienio vakarą, o vietą, kur buvo kūnas, pareigūnams jis parodė antradienio naktį. Merginos palaikai buvo išniekinti ir užkasti.

Mergina gegužės 18 dieną, apie 20 val., išbėgo prasiblaškyti. Ji turėjo telefoną ir ausines. Apie 21 val. paskambinusi tėvui pasakė, jog grįš po dešimties minučių. Kai dukra nepasirodė namuose ir 22 val., sunerimusi paskambino mama. S.Naujūnaitė neatsiliepė ir daugiau su ja nebepavyko susisiekti.

Anksčiau ji niekada nėra taip pasielgusi, todėl šeima iš karto pabandė ieškoti pradingėlės, o rytą kreipėsi į policiją.

Pareigūnai nustatė, kokioje vietoje mergina paskutinį kartą skambino telefonu, bet po to jis nustojo veikti.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS