Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDienos naujienos

Rochester pilies soduose vykstantys renginiai susilaukė didelio dėmesio

07/09/2013

Taip pat skaitykite

Ponia Keihanaikukauakahihuliheekahaunaele pasipiktino nurodymu susitrumpinti pavardę dokumentui „Login 2013“: Jauni ir inovatyvūs norėtų keliauti į Marse kuriamą žmonių gyvenvietę Madrido taryba nori Thatcher gatvės Britų "Geležinė ledi" palydėta į paskutinę kelionę su visomis iškilmėmis

Nesvarbu, kad vasara baigėsi, kad orai nebe tokie šilti kaip norėtųsi, nes atostogauti ir pramogauti galima bet kuriuo metų laiku. Visai ne paslaptis, kad daugelis britų (kaip ir mes patys čia gyvenantys lietuviai) poilsiui pasirenka tolimus ir egzotiškus kraštus, visai nepagalvodami apie galimybę praleisti laiką puikiai ir savoje šalyje. Iš tikrųjų Jungtinėje Karalystėje gerai praleisti laiką gali įvairiausio amžiaus bei pomėgių žmonės iš viso pasaulio.

Ši savaitgalį EuroPlius komanda lankėsi visai netoli Londono, Kento grafystėje. Pačiame Rochester mieste esančios Rochester pilies soduose rugsėjo mėnesį vyksta kultūriniai renginiai. Jų metu lankytojai gali sužinoti daugiau apie Britanijos istoriją ne tik iš pasakojimų, bet ir gyvų demonstracijų. Senoviškais rūbais apsirengę pasakotojai ne tik dalijosi savo žiniomis, bet ir demonstravo šaudymo iš lankų meną bei kitus senų laikų užsiėmimus. Tiek dideli, tiek maži su nuostaba stebėjo pasirodymus su laukiniais paukščiais. Na o išalkusieji galėjo pasimėgauti tiek šaltais, tiek karštais užkandžiais bei gėrimais, o ypatingai skaniai atrodė bei susidomėjimo susilaukė kepamas ant laužo paršelis.

Na o ši pramoga buvo dar geresnė, nes įėjimas i pilies soduose vykusį renginį buvo nemokamas, o tai tik parodo, jog nereikia turėti daug pinigų norint idomiai ir turiningai praleisti laiką. Tokio pobudžio renginiai Anglijoje yra neretas reginys, nes šalis stengiasi išlaikyti savo kultūra, tradicijas ir stengiasi visaip skatinti panašaus pobudžio renginių organizavimą.

Istorinių žinių perdavimas iš kartos į kartą yra gyvybiškai svarbus kiekvienos šallies kultūros išlikimui. Visoje Anglijoje gausu senovinių pilių, miestelių, kitų istorinių laikotarpių palikimo. Yra nemažai muziejų, parkų bei kitų istorinių vietu, kuriose galma lankytis nemokamai, tad pasinaudokime proga išeiti iš namų, pamatyti bei sužinoti ką nors naujo, įdomaus.

Informaciją apie renginius, lankytinas vietas Londone bei kituose Didžiosios Britanijos miestuose galite rasti Europlius portale www.europlius.com Renginių Kalendoriuje.

P.S. Daugiau renginio nuotraukų galite rasti EuroPlius facebook puslapyje: https://www.facebook.com/Europlius