Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDidžioji Britanija

Sprogdinimais prie Britanijos mečečių įtariamas ukrainietis areštuotas dėl musulmono nužudymo

22/07/2013

Taip pat skaitykite

Didžiosios Britanijos biudžeto deficitas gegužę smuko iki 12,7 mlrd. svarų Nemokama elektra šeštadieniais? Britanijos gėjų santuokų įstatymo projektas įveikė svarbų etapą parlamente Ipad kompiuteris - mirtina elektros srovės dozė?

Britų policijos kovos su terorizmu padalinio pareigūnai šeštadienį dėl pagyvenusio musulmono nužudymo areštavo ukrainietį, kuris ir taip jau buvo sulaikytas dėl sprogdinimų prie kelių mečečių.

75 metų Mohammedas Saleemas (Mohamedas Salimas) buvo mirtinai užbadytas balandžio 29 dieną Birmingame centrinėje Anglijoje, kai ėjo namo iš vietos mečetės.

Vakarų Midlandso policija pranešė, kad šeštadienį dėl šios žmogžudystės buvo oficialiai areštuotas 25 metų ukrainietis, kuris ir taip jau buvo sulaikytas dėl įtariamo dalyvavimo išpuoliuose prieš mečetes.

M. Saleemo nužudymas, kuris iš pradžių buvo laikomas rasine žmogžudyste, dabar laikomas "terorizmo aktu" ir platesnio tyrimo dėl terorizmo dalimi.

Minimas įtariamasis ir dar vienas, 22 metų, ukrainietis iš pradžių buvo sulaikyti ketvirtadienį, policijai vykdant tyrimą dėl sprogimų prie mečečių netoliese esančiuose Tiptono, Volslo ir Vulverhamptono miestuose.

Antimusulmoniškų incidentų didžiojoje Britanijoje padaugėjo nuo gegužės, kai Londono gatvėje per įtariamą islamistinį išpuolį buvo mirtinai užbadytas britų karys.

Liepos 12-osios sprogimas prie Tiptono mečetės sutapo su to nužudyto 25 metų kario Lee Rigby (Li Rigbio) laidotuvėmis.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS