Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaĮvairenybės

Sugedus Rio de Žaneiro metropolitenui, per popiežiaus vizitą kilo chaosas

24/07/2013

Taip pat skaitykite

Afrikos filmas gavo retą pakvietimą į Kanų festivalį Mirė operos solistė R.Resnik Blatas Garsi džiazo pianistė Marian McParland mirė būdama 95 metų Meksikoje ugnikalnio spjaudomi pelenai krito ant miestų

Rio de Žaneiras, Brazilija, liepos 24 d. (AFP-BNS). Rio de Žaneire antradienį sugedus metropolitenui kilo chaosas, kuriame atsidūrė minios maldininkų, suvažiavusių į didžiulį katalikišką renginį ir popiežiaus vizitą, jau temdomą saugumo klaidų.

Minios žmonių grūdosi į autobusus, ieškojo taksi ar pradėjo pėsčiomis eiti į Kopakabanos paplūdimį, kur turėjo įvykti vakaro mišios, oficialiai pradedančios Pasaulio jaunimo dienos renginius.

Nutrūkus elektros kabeliui, dvi miesto metropoliteno linijos neveikė dvi valandas, sakoma kompanijos pareiškime.

Metropolitenas buvo pagrindinė priemonė žmonėms iš miesto centro patekti į paplūdimį, kur į mišias, kurioms vadovavo Rio de Žaneiro arkivyskupas, rinkosi dešimtys tūkstančių maldininkų.

Gedimas įvyko vietos valdžiai sprendžiant saugumo klaidas per popiežiaus Pranciškaus atvykimą pirmadienį, kai minios galėjo prieiti prie jo automobilio ir paliesti 76 metų pontifiką argentinietį, nors buvo vykdoma didžiulė saugumo operacija.

Pasaulio jaunimo dienos ir popiežiaus vizito organizavimas laikomas Rio de Žaneiro pajėgumo kitais metais surengti futbolo pasaulio čempionatą ir 2016 metų olimpiadą išbandymu.

Antradienį popiežius ilsisi, bet trečiadienį toliau vykdys įtemptą darbotvarkę ir apsilankys vienoje šventovėje San Paulo valstijoje. Ketvirtadienį ir penktadienį Kopakabanoje jis vėl susitiks su didžiulėmis miniomis.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS