Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaŠventės

Taste of Lithuania

16/05/2013

Taip pat skaitykite

Ar tikrai Joninių naktį laimę atneša žydintis česnakas? Kodėl naujų mokslo metų pradžia švenčiama būtent rugsėjo 1-ąją? Lietuva sveikina JAV ketinimą rugpjūčio 23-iąją paskelbti Juodojo kaspino diena Balandžio 29d. - tarptautinė šokio diena

Lietuvos komercijos rūmai JK pristato unikalią galimybę pirmą kartą Lietuvos maisto ir turizmo įmonėms pristatyti savo veiklą bei  produktus angliškai rinkai „Taste of Lithuania“ renginyje.

 „Taste of Lithuania“ yra pirmasis tokio pobūdžio renginys organizuojamas Jungtinėje Karalystėje festivalio „Taste of London“ metu.

Apie „Taste of London“

10-etį 2013-ais švęsiantis renginys puikiai žinomas kaip „geriausias maisto ir gėrimų festivalis pasaulyje“. Unikalus ir populiarus renginys pritraukia gausybę maisto gurmanų, kurie naudojasi išskirtine proga paskanauti naujausių, skaniausių „Michelin“ žvaigždėmis įvertintų restoranų patiekalų.

Pačiame Londono centre – Regent‘s parke – vykstantis renginys vilioja ne tik išskirtiniu maisto ir gėrimų asortimentu, bet ir smagiomis pramogomis.

„Taste of London“ festivalis – tai puiki galimybė Londone pristatyti ne tik šalies kulinarinį paveldą, bet ir kultūrą bei tradicijas. O tai ypač aktualu šiandien, kai mūsų šalies kultūra jau įsiliejo ir tapo multikultūrinio Londono dalimi.

Renginio lankytojai:

 • Nors renginys nėra nemokamas ir įėjimas kainuoja nuo 112 (standartinis) iki 400 (VIP) LTL (28-100 GBP), jame apsilanko per 50 000 lankytojų
 • Vidutinės metinės lankytojo pajamos 277 672 LTL (69 418 GBP)
 • Vidutinis lankytojo amžius – 35
 • 60% dalyvaujančių yra iš Londono apylinkių ir 25% iš pietryčių Anglijos
 • Vidutiniškai vienas lankytojas festivalyje išleidžia 41 renginio karūną (vietinė renginio valiuta, ekvivalentas - 82 LTL, arba 20,50 GBP) maistui ir gėrimams ragauti renginio metu ir dar 172 LTL (43 GBP) išsinešamoms prekėms.
 • Renginyje bendrai išleidžiama apie 13,2 mln. LTL (3,3 mln. GBP)
 • 65% apsilankiusių nesilanko kituose dideliuose maisto renginiuose

Renginio dalyviai:

 • „Michelin“ žvaigždes turintys restoranai
 • Gerai žinomi maisto šefai, tokie kaip Jamie Oliver, pristatantys kulinarines naujoves ir inovatyvias maisto ruošimo technikas.
 • Įvairių maisto/gėrimų, turizmo, virtuvės technikos ir įrankių prekinių ženklų atstovai, tokie kaip Waitrose, AEG, British Airways, Ocado, The Great British Sausage Company, The Savoy, Green & Black Chocolate ir daugelis kitų
 • 2012 metais savo kultūrą, maistą ir šalis pristatė Tailandas, Peru, Brazilija, Vokietija, Malaizija, Čekija, Graikija

Renginys skirtas ne tik apsilankymui ir supažindinimui, bet ir prekybai bei lankytojų kultūrinei edukacijai.

Šiame festivalyje apsilanko ne tik plačioji visuomenė, bet ir verslo atstovai, siekiantys atrasti naujus skonius ir prekes, pažinti kitas kultūras ir panaudoti tai savo verslo plėtrai.

Apsilankymo laikas renginyje yra paskirstytas į dvi dalis per dieną (apie 4 val. kiekvieną apsilankymą). Tokiu būdu, per dieną pasikeičia keli dalyvių srautai bei sukuriama didesnė renginio naudingumo skalė.

Daugiau: www.tastefestivals.com

„TASTE OF LITHUANIA“ 2013 metais įsikurs prie pat pagrindinio „Taste of London“ įėjimo ir suteiks puikią galimybę pristatyti lietuviškus poduktus ir kultūrą didžiausiem lankytojų srautams.

Dalyvavimo tikslai, galimybės, nauda:

 • Pristatyti bei supažindinti lankytojus su lietuviška kultūra ir kulinariniu paveldu
 • Sukurti platformą lietuviškų produktų pardavimui
 • Sukurti platformą turizmui į Lietuvą pritraukti
 • Supažindinti JK verslo atstovus su galimybėmis įsigyti lietuviškas prekes ar paslaugas bei naudotis Lietuvos ištekliais JK verslo vystymui.
 • Pritraukti vidutines ir didesnes pajamas turinčius turistus ir vartotojus
 • Reklaminė kampanija naudojama viso „Taste of Lithuania“ metu efektyvesnė nei individuali atskiros įmonės reklaminė kampanija, nes vienu metu pristatomos kelios įmonės, tuo pačiu paskirstant kaštus bei sukuriant didesnį efektą
 • Renginio metu suteikiama galimybė prekiauti produktais. Tokiu būdu, užtikrinama galimybė dalinai susigrąžinti dalyvavimo/reklamos kaštus

Reklaminės kampanijos mastai:

 • 3 „Taste of Lithuania“ naujienlaiškiai per „Taste of London“ pasiekiantys daugiau nei 120 000 vartotojų
 • Socialinės žiniasklaidos naudojimas „Taste of Lithuania“ dalyvaujančios įmonės reklamai ir supažindinimui su prekėmis/paslaugomis per „Taste of London“ „Facebook“ , „Twitter“ ir „Instagram“ pasiekiantis daugiau nei 20 000 vartotojų
 • Dalyvaujančios įmonės pristatymas ir logotipas „Taste of London“ internetiniame puslapyje (daugiau nei 600 000 unikalių lankytojų per 3 mėnesius)
 • Nuoroda renginio brošiūrose (meniu kortelė-renginio turas, renginio žemėlapis, receptų knygoje (50 000 vnt.)
 • Įmonės informacija renginio žemėlapio stenduose
 • Nemokamų bilietų suteikimas reklamai ir verslui skatinti

Vieta: Londonas, Regent‘s parkas

Renginio data: 2013 metų birželio 20-23 d.

Plotai:

 •  Bendras „Taste of Lithuania“ plotas apie 1000 kv.m
 •  Standartinis vienos vietos plotas – 3x3 m
 • Yra galimybė pasirinkti didesnį/mažesnį plotą
 • Baro stendas 6x6 m

Papildoma informacija: Olga Jachimovič, president@lithuanianchamber.co.uk, tel.: +44 208 522 4470

„Taste of Lithuania“ renginį pirmą kartą organizuoja Lietuvos Komercijos Rūmai JK. Lietuvos Komercijos rūmai Jungtinėje Karalystėje buvo įkurti  2007 metais. Organizacijos veiklos vizija ir tikslai – vystyti ir skatinti verslo ryšius tarp Lietuvos ir JK; suteikti erdvę diskusijoms ir ryšių mezgimui tarp JK ir Lietuvos verslo atstovų bei vyriausybinių ir nevyriausybinių institucijų; užtikrinti kontaktų mezgimo ir palaikymo galimybę JK ir Lietuvoje; atstovauti narių interesus, vystyti įvairius ekonominius projektus bei bendradarbiauti su kitais Lietuvos komercijos rūmais ir verslo asociacijomis veikiančiomis užsienio šalyse .

Šiandien Lietuvos komercijos rūmai – sėkmingai veikianti ne pelno siekianti organizacija, vienijanti daugiau nei 50 narių. Lietuvos komercijos rūmams vadovauja 2012 metais prezidente tapusi Olga Jachimovič, kuriai sėkmingai kuruoti organizacijos veiklą padeda šeši valdybos nariai.

Lietuvos komercijos rūmai ne tik atstovauja Jungtinės Karalystės, Lietuvos ir tarptautinį verslą, bet ir veikia verslo konsultacijų, statybų, nuosavybės, didmeninės ir mažmeninės prekybos, transporto ir logistikos, mokesčių ir teisinių paslaugų, bankininkystės, gamybos ir kitose verslo srityse. Lietuvos komercijos rūmai Jungtinėje Karalystėje skatina narių bendravimą ir partnerystę, dalijimąsi naudinga Jungtinėje Karalystėje įgyta patirtimi. Šalia to, Lietuvos komercijos rūmai nuolat organizuoja verslo renginius, seminarus ir aprūpina svarbiausia informacija, reikalinga pradedant ar vystant verslą.

Lietuvos komercijos rūmai Jungtinėje Karalystėje ne tik organizuoja gerai žinomą, tradicine tapusią Kalėdinę labdaros vakarienę, kurios metu surinktos lėšos tradiciškai skiriamos tiems, kuriems tos paramos reikia labiausiai; bet ir rengia verslo atstovų susitikimus, verslo pusryčius, skatinančius verslo atstovų bendravimą ir ryšių mezgimą; seminarus bei konferencijas įdomiomis ir verslui aktualiomis temomis, golfo turnyrus bei susitikimus su žinomais, sėkmingais žmonėmis.