Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaKriminalai

Teisės vairuoti netekęs vyras vairavo būdamas 3 promilių girtumo

06/06/2013

Taip pat skaitykite

Pasieniečiai antrankiais tramdė pažintimis Seime bauginusį girtą keleivį Kinijoje moksleivis užsakė savo tėvo ir sesers nužudymą Vyrą nužudžiusios britė ir lietuvė išgirdo nuosprendį Plungės rajone rasta 100 litrų naminės degtinės

Vilnius, birželio 6 d. (BNS). Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos Kelių policijos rinktinės pareigūnams įkliuvo neblaivus vairuotojas, kuriam jau atimta teisė vairuoti.

Pasak policijos pranešimo, apie 18.30 val. trečiadienį Vilniaus rajone, Nemėžio seniūnijoje, Skaidiškių kaime patruliai pastebėjo įtartinai važiuojantį "Renault" automobilį. Pareigūnai nusprendė sustabdyti ir patikrinti vairuotojo blaivumą.

Paaiškėjo, automobilio "Renault" vairuotojas 47 metų V.K. yra neblaivus - alkoholio matuoklis parodė 3 promilių girtumą. Pareigūnai netrukus išsiaiškino, kad V.K. neturi teisės vairuoti transporto priemonę ir jau antrąkart per metus įkliuvo neblaivus už vairo. Be to, jam yra apribota teisė įgyti teisę vairuoti transporto priemones.

Vilnietis, siekdamas išvengti nuobaudos už vairavimą neblaiviam bandė papirkti pareigūnus 100 litų kyšiu, padėdamas kupiūrą ant priekinės policijos tarnybinio automobilio keleivio sėdynės.

Pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl papirkimo. Už pareigūnų papirkimą vyrui gresia bauda arba laisvės apribojimas, arba areštas.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

 

BNS