Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaKriminalai

Teismas paskelbė nuosprendį dėl socialiniame būste Vilniuje įvykdytos žmogžudystės

15/05/2013

Taip pat skaitykite

Teismas didelės korupcijos byloje buvusius Trakų vadovus nuteisė kalėti Už teisėjo vardo pažeminimą atleidžiamas A.Saulėnas neatvyko į Teisėjų tarybos posėdį, nes nagrinėjo bylą Namuose Airijoje rasta negyva lietuvė moteris ir jos dukra Prie Lenkijos sienos muitininkai vilkike aptiko 216 kilogramų hašišo

Vilnius, gegužės 15 d. (BNS). Vilniaus apygardos teismas trečiadienį paskelbė nuosprendį dėl socialiniame būste sostinės Pilaitės rajone įvykdytos nuteistojo už nepilnametės išžaginimą žmogžudystės.

Trys vilniečiai pripažinti dėl itin žiauraus nužudymo.

20 metų Kirilui Strekalovui už šį nusikaltimą skirta 14 metų laisvės atėmimo bausmė. Subendrinus ją su kita bausme, paskirta 2011 metais už kitą nusikaltimą, jam paskirta galutinė 14 metų ir 6 mėnesių laisvės atėmimo bausmė.

26 metų Dmitrijus Zdancevičius kalės 14 metų, o 38 metų Edvardas Veršelis - 9 metus. Bausmes jis turės atlikti patausos namuose.

Teismas skyrė panašias bausmes, kokių prašė prokuroras. Pasak prokuroro Ruslano Boiko, teismas nuosprendžiu pašalino aplinkybę, kad nužudymas įvykdytas dėl socialinės padėties. Bausmės skirtingos paskirtos atsižvelgiant į nuteistųjų vaidmenį nusikaltimo padaryme.

Iš nuteistųjų priteista 560 litų už nukentėjusiajai valstybės lėšomis teiktą teisinę pagalbą.

Nuosprendis nėra galutinis - per 20 dienų gali būti apskųstas Lietuvos apeliaciniam teismui.

Bylos duomenimis, vilnietis Ričardas J. buvo nužudytas dėl to, kai anksčiau buvo teistas už nepilnametės išžaginimą.

Pernai balandžio 16 dieną K.Strekalovas, D.Zdancevičius ir E.Veršelis girtavo naujos statybos Karaliaučiaus gatvės daugiabučio namo, kuriame yra įrengti socialiniai būstai, laiptinėje.

Vėliau jie nusprendė užeiti į Ričardo R. namus. Vyras savo buto durų nebuvo užrakinęs, nes nenorėjo sėdėti prietemoje - bute už skolas buvo atjungta elektra.

Laiptinėje girtavę vyrai nusprendė surengti egzekuciją už nepilnametės podukros žaginimą nuteistam Ričardui J.- jis buvo sumuštas, apšlapintas, o į išangę buvo įgrūstas šaukštas. Vėliau vyrai grįžo į butą ir jo gyventojui į išangę grūdo butelį.

Nukentėjusysis vėliau mirė ligoninėje.

Nuteistieji dėl nužudymo gyveno netoli aukos gyvenamosios vietos.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

 

BNS